Wpis z mikrobloga

Czy Katowice to serio takie nijakie miejsce do życia, jak duzo ludzi pisze?
Przeprowadzam się tutaj w pazdzierniku (osiedle tysiaclecia) i zastanawiam sie jednak czy wybralem dobrze. W gre wchodzily Wrocław i Poznań, główną rolę grały ceny mieszkań.

Byłem w Katowicach kilka dni i mimo dużej liczby meneli, alkoholu i czasami zaniedbanej architektury, to miasto odebrałem bardziej pozytywnie niż negatywnie. Dużo zieleni, niskie ceny, pozytywni ludzie.

#katowice
  • 25
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: Tak powoli staje się ślunzakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żyje mi się bardzo dobrze, okolica jest idealna, nie wyobrażam siebie na innym osiedlu. Wszystko pod ręką, wychodzę z bloku i w promieniu 200m mam najważniejsze rzeczy.
Park, drzewa i przyroda, do tego jestem przyzwyczajon, bo pochodzę ze wsi.
Nie jest to smutne miejsce, czuć tutaj życie, dużo osób w parku, ludzie są mili. Uważam że to
  • Odpowiedz
@kopyta_doskonale: A jak tam z parkingiem? Właśnie wyprowadziłem się z pokoju z Wrocławia bo już miałem dosyć tego sajgonu i bardzo rozważam właśnie Katowice i osiedle Tysiąclecia. Tylko z tego co widzę to jest tam miliard mieszkań i ze 100 miejsc parkingowych :/ Są jakieś podziemne, których nie widać na mapach?
  • Odpowiedz