Wpis z mikrobloga

@KingSlayerr:

publikacją prywatnych chatów z discorda do którego mało kto ma dostęp

To że jest prywatny, nie oznacza wcale, że to jest jakiś tajny dział, o czym zresztą mówiłem ci już pod filmem. To nie jest jakiś podziemny krąg. Po prostu nie dajemy do niego dostępu byle randomom, bo często okazywali się jakimiś spamującymi śmieszkami. Ludzie z takich serwerów jak Sefaris, Kroniki Myrtany czy Phoenix dostawali dostęp do niego z miejsca,
Splash97 - @KingSlayerr: 
publikacją prywatnych chatów z discorda do którego mało kto...

źródło: kuc

Pobierz
@Splash97: Napisałeś, że wyszedł w 2018 roku, a jego wiadomości pochodzą z 2019. Dostęp do serwera jest niemożliwy dla przeciętnej zainteresowanej osoby, więc co ty gadasz za głupoty xd
Zwykła osoba widzi tylko pusty kanał weryfikacja, więc dostęp nie jest w żadnym stopniu publiczny.
I jeszcze jedno pytanko do tutaj zgromadzonych - skoro to nic istotnego, marne prowo, clickbait, głupoty itp. to czemu się dalej produkujecie i robicie pod siebie? XDD
Zabolało, co?
W przyszłości będzie więcej materiałów, bo nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego, do czego mam dostęp :)
@KingSlayerr:

Napisałeś, że wyszedł w 2018 roku, a jego wiadomości pochodzą z 2019

Jeden rok w tę czy w tę nie robi różnicy jeśli uparcie twierdzisz, że jest na serwerze do dziś. Przez pomyłkę podałem datę z jego pierwszego wyjścia z serwera. Za drugim razem nie wrócił.

Zwykła osoba widzi tylko pusty kanał weryfikacja, więc dostęp nie jest w żadnym stopniu publiczny.

Widzi tylko kanał weryfikacji jeśli nie poprosi o dostęp.
W przyszłości będzie więcej materiałów, bo nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego, do czego mam dostęp :)

Nie marnuj czasu i zrób to teraz za jednym zamachem, bo mi popcorn stygnie
@Splash97: Tu się mylisz bo zrzut serwera podesłał mi Siemekk xd
Na każdym normalnym serwerze dostęp się dostaje od razu, albo po kliknięciu w reakcję zamiast musieć przebywać wśród jakiejś elity żeby w ogóle móc coś przeczytać.
@KingSlayerr

Tu się mylisz bo zrzut serwera podesłał mi Siemekk xd

Tak naprawdę to był Prigożyn który właśnie w tym celu sfingował swoją śmierć

Na każdym normalnym serwerze dostęp się dostaje od razu, albo po kliknięciu w reakcję

Takie "zabezpieczenia" boty łatwo obchodzą, a potem się dziwić skąd tyle spamu o "darmowym Nitro"

I czemu nie ustosunkujecie się do tego co #!$%@?ł paradoxal i opos, którzy rozpowszechniali dane osobowe?

Pokaż mi dowody,
@KingSlayerr:

Dowody masz w html-u. Przecież tam wszystko jest XD

Pójdź na rękę wszystkim i pokaż konkrety. Mnie przy 32GB przeglądarka po pewnym czasie wywalała błędem Out of memory po przescrollowaniu na sam dół xD A już tym bardziej mało kto jest takim desperatem lub nolifem by czytać 279236 wiadomości

I podoba mi się, że dalej się produkujesz

Lubię to robić. Aczkolwiek to już jest mój ostatni raz dopóki nie pokażesz