Wpis z mikrobloga

@Zjadlem_Babcie: Ale co mi to chłopie wysyłasz, uważam, że każdy polityk to #!$%@? i złodziej. Nie wierzę w świętość PIS zresztą uważam, że jak kogoś tym bardziej kolorują na człowieka bez wad tym dla mnie ma sporo na sumieniu. Taka jest smutna prawda, na świecie nie ma dobrego polityka. W Polsce każdy idzie do władzy by się nahapać zawsze głosuję między złem a złem.
@Zjadlem_Babcie: o czym ty w ogole piszesz, juz oficjalnie biora do siebie pisowcow inny konfederata wyladowal na stanowisku dyrektorskim w orlenie, bajki to opowiadaj komus innemu.
Dodatkowo 90% postulatow tej smiesznej pseudo-partii to zwykle sciemy dla 14-latkow, ktore pozniej nazywaja zartami, jak ktos ich merytorycznie o nie zapyta.

Jedyne co w tej pseudo-partii jest autentycznego to pro-rosyjskosc.
Przestan wiec opowiadac te smieszne bajeczki.
oczywiscie ze zrobia.
konfa to umowmy sie albo sponsoring rosyjski, albo banda chorych psychicznie, ktorzy wszyscy dziwnym trafem uwielbiaja rosje.

Nie mogli wczesniej polaczyc sie z pisem, bo pis ich tak naprawde nie potrzebowal.
Teraz pis jest pod murem, wiec pewnie beda potrzebowali pomocy tych pro-rosyjskich typkow.
Warto wiedziec, ze ta pomoc nie bedzie za darmo, a na pewno nie bedzie dla dobra Polski
@Stabilizator: o czym ty w ogole piszesz. Powielasz zwykle klamstwo.
Wprost mial materialy podsluchowe glownych politykow w Polsce, W kazdym kraju na swiecie weszlyby sluzby. Nie ma kraju, w ktorym by cos takiego sie nie stalo.
Przestan sciemniac.
Teraz #!$%@? sie politykow opozycji, wysyla sie policjantow, zeby zastraszac opozycje.
Za czasow po w telewizji publicznej byli dziennikarze pisowscy, ktorzy mieli swoje programy