Wpis z mikrobloga

  • 6
@gardzenarodowcami Konfederacja ośmieszyła się tym wywracamiem stolika i braniem byłych PiSowcow na listy. Jednak to samo jest przecież w KO masa spadochroniarzy z innych partii, najsłynniejszy to chyba Giertych.
Konfa straciła na tym najwięcej bo zawsze mówiła o bandzie czworga a tutaj proszę ludzie z bandy czworga.
  • Odpowiedz
@schweizer: ale co ma do rzeczy stronniczość w tym przypadku? tak nie jestem wyborcą konfederacji i uważam, że ich szkodliwość jest mniej więcej na poziome pisu, ale tu masz podaną zwykłą informacje, którą przy pomocy internetu łatwo możesz zweryfikować, jeżeli to jakaś potężna manipulacja to nikt nie broni ci tego napisać w komentarzu. Z tego co widziałem autor wpisu usunął z listy Jakuba Kalusa bo dostał jakieś info, że nie koniecznie
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: tak zweryfikowałem te informację. Pejo to zięć Korwina, Domański odszedł z PIS w 2020 roku, Grzechnik tylko startował z list PIS, był i jest czonkiem Nowej Nadzei, Siarkowska głosowała w wielu ważnych sprawach przeciw PIS, była największym wrogiem obostrzęn covidowych, a Kalus to taki współpracownik Jakiego, że był pracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości i pracował w obsłudze komisji weryfikacyjnej. Jablonski nie był agentem służb PRL, a wywiadu PRL
  • Odpowiedz
@lucer: To że koleś jest zięciem Korwina nie oznacza, że nie startował pod szyldem pisu, Domański był radnym wybranym z list pisu, więc wszystko się zgadza, Grzechnik startował z listy pis jest to już jakieś potencjalny powód do niepokoju bo skąd przeciętny wyborca może wiedzieć na ile % z nimi współpracował/ kolaborował, Siarkowska od lat pasie się na państwowym i współtworzyła rząd, który wprowadzał "zamordystyczne obostrzenia covidowe" głosowała za 800+ 13/14
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Ale wiesz, że ty ich zachwalasz, bo to, że ktoś odszedł z PIS, partii przy władzy, gdzie można zarobić wielkie pieniądze do partii bez perspektywy do rządzenia to tylko plus dla tych ludzi. Ich poglądy są ważniejsze od kasy.
  • Odpowiedz
@lucer: no piękne odejście w sytuacji gdzie nie mieli szans na fajne miejsce na liście pisu, lub stwierdzili że przylepią się teraz do konfederacji bo pis już się nie opłaca , skoro są tacy ideowi to dlaczego nie startowali z list konfederacji w ostatnich wyborach?
  • Odpowiedz
Jak mógłbym nie wierzyć w coś, co postuje wykopek o nicku gardzenarodowcami


@schweizer: ale powiedz mi w co dokładnie nie wierzysz? Co jest nieprawdą na tym screenie? Merytorycznie przedstaw kłamstwa. Śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz