Wpis z mikrobloga

@SarahC: no takiego boxa mam nie otwartego gdzie moge se broń złotą wybrać, tam jest king, Meryl etc jeszcze nie zdecydowałem co wybrać. Ogólnie mam Fione i Lin, a 3 broń to ta od Crow lub taki prostokąt czerwony.
@reakwon: Tak jak mówię masz jeszcze dużo przed sobą tam pewnie bossy na verze nie porobione, farmy z jajek nie ogarnięte, gear nie ogarnięty, mapy nie przerobione. Jak dojdziesz do endgame'u to Genshin>Tower ale to jeszcze parę miesięcy u ciebie.
@SarahC: Ja wlaśnie coś nie tak robie bo mam z 3 złote itemki w gearze a tak to same niebieskie, dopiero po ogarnięciu Domain9 zauważylem że można podnieść level świata.
@reakwon: Nie wiem czy bym podnosiła lvl świata na twoim miejscu. Nie mówię tego złośliwe ale jak ja sobie nie radzę na 95 lvl to nie wiem jak ty miałbyś to zrobić. Z drugiej strony na niskim poziomie świata nie zbierzesz nowych nagród np z nowych bossów "crow" i "monkey". Z gearem jak najszybciej na złoty musisz wbić, bo wtedy się zaczyna prawdziwa zabawa. Dobrze by też było żebyś do tego
@SarahC: na ten moment mam na 30 lvl ustawiony, wczoraj w 4 biliśmy magme(35 lvl) to masakra jak długo się to biło, mam za mało CS jak na ten level. Bo inni mają podobny i mają po 3 razy więcej.
@reakwon: Kiedyś bym ci napisała że ogarnę ale sama jestem do tyłu, bo nie grałam od wyjścia Fontany na Genshinie. Wczoraj miałam pierwsze logowanie od 20 dni. Także skończy się na tym, że tak czy siak będziesz musiał szukać wieloryba do pomocy.