Wpis z mikrobloga

2005 dzieci mają już 18 lat ale jazda


@kiecazpieca: Cichoooaszaaaa bo zaraz te wszystkie 18 letnie dzieciaczki uważające się za dorosłych tylko dla tego, że mogą kupić szlugi i monsterka legalnie będą płakać.
  • Odpowiedz
trzeba być upośledzonym dzieciakiem, żeby myśleć, że napisane w taki sposób "oświadczenie rodziny" będzie wyglądało wiarygodnie, jeszcze to zdjęcie wisielca xDDD


@edenmar: Przecież on nawet nie wisi a stoi tam po prostu stoi niczym ch%j przed dupą, generalnie ten debil nawet nigdzie nie przeczytał, że ciało wisielca jest bezwładne.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: Bez kitu, nie żebym #!$%@? wie kim był bo sam 20 skończyłem, aczkolwiek z swojego punktu stwierdzam, że 18 to #!$%@? szczególnie jak dalej chodzisz do szkoły i mieszkasz z rodzicami, zmienia się tylko liczba w wieku. Fizycznie to możesz mieć i nawet 30 lat, ale dorosły będziesz dopiero jak zaczniesz żyć dorosłym życiem ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kestar: Ja mam troszkę więcej jak 20 lat tak o jeden mundial chociaż dalej większość zalicza mnie do ludzi bardzo młodych. I mogę powiedzieć z czystym sumieniem jedno w wieku 18 lat nie jesteś dorosły a pełnoletni, dorosłość to przede wszystkim bardziej odpowiedzialności za własne słowa i czyny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Dokladnie, a czym predzej to zakumasz tym lepiej. Nawet nie, że tylko słowa i czyny ale cały twój życiorys i to jak go napiszesz, odpowiadasz sam za siebie
  • Odpowiedz
@kestar: Generalnie ten typ nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest skończony w takim życiu społecznym nawet jak będzie chciał iść do normalnej pracy może kiedyś przez to co obecnie robi. Jak się nie stawia na wezwanie to, aby patrzeć jak go będą siłą zwijać na komendę a jak będzie ktoś nadgorliwy na dyżurze to jeszcze mu przeszukanie zrobią po czym go wrzucą do Volkswagena Caddy numery KR 9L208 niczym
  • Odpowiedz