Wpis z mikrobloga

Tl, dr na dole.
Miałem okres w życiu że pracowałem w budowlance drogowej i wiem że kasa rozwiązuje wiele problemów.
Jak chcesz żeby ludzie pracowali w weekend zapłać więcej.
Jak chcesz żeby beton szybciej związał zapłać więcej.
I na pewno:
"Załatwi się nie ma problemu"

Skąd to wiem kiedyś pracowałem przy projekcie. Niestety odwierty geologiczne były robione co 500 metrów i okazało się że pomiędzy odwiertami był podmokły teren.
No nowo wybudowana droga popękała.
No i żeby sprawa się nie rypła to firma postanowiła załatwić (naprawic) sprawę w weekend.
Wiadomo że nie wszystko ale w ten weekend udało się załatwić 90 procent robót.
Więc się da.

I dlatego tak mnie wkurza jak jechałem/stałem dzisiaj przez most dębnicki przez 15 minut i nikogo nie było przy remoncie.

Tl,dr
Zagłosowałbym na gościa który by mi obiecał że przy remontach dróg w ciągach komunikacyjnych gdzie ruch jest duży będzie brany pod uwagę czas remontu jako istotny.
Jest taki?
#krakow #samochody
  • 4
@Sl_w_k_1: Opie przecyztałem twój post i powiem tak ameryki nie odkryłeś
Tak, pieniądze rozwiązują problemy.
- Większe wynagrodzenie w weekendy.
- Lepszej jakości materiały
- Priorytet robót.

A do środkowej części gościu piszesz o błędzie w sztuce XD. Jeszcze powiedz gdzie to bo jeżeli droga została zaprojektowana na i inny grunt to ten problem będzie powracał. Mówisz o rozwiązaniu na chwilę, żeby nikt nie się nie zorientował (łatanie na szybcika w
@Sl_w_k_1: dlatego na radę budowy zaprasza się dodatkowo osobę decyzyjną/przyszłego głównego użytkownika który dostanie #!$%@? jeśli coś nie będzie działało... i chociażby ona się nie pojawiła, to reszta i tak czuje ten posmyk wiatru na plecach iż ktoś z zewnątrz może się przyglądnąć inwestycji i ją skontrolować