Wpis z mikrobloga

Po 14 miesiącach z iPhone 13 Pro kondycja baterii wynosi już tylko 89%, to normalne?
Od 10 miesięcy ładuje go tą ładowarką 20w i zastanawiam się czy jakbym został przy tej 5w z poprzedniego iPhone to by nie bylo lepiej xD

#iphone
  • 14
@Niss: na pewno by było lepiej jakbyś go ładował 5W, a nie 20W bo by się mniej nagrzewał tylko co z tego? Będziesz czekał 3 godziny, żeby się telefon naładował? Korzystaj jak Ci wygodnie
@Niss: jak ładowałem swojego 12pro 5w to mi tak drastycznie żywotność nie spadała, odkąd ładuje 20w to widać, że bateria bardziej się zużywa. Ja bym na to nie patrzył, dopóki telefon wytrzymuje dzień to nie ma czym się przejmować. Jeżeli żywotność ogniwa faktycznie będzie zauważalnie słabsza to trzeba będzie wymienić baterie.
via Wykop
  • 0
@FreezMan: @cherrz
W sumie zbytnio się nie przejmuje, a na pewno nie będę odstawiać jakichś cyrków z korzystaniem ajfona w zakresie baterii tylko od 20% do 80% (xD)
Po 14 miesiącach z iPhone 13 Pro kondycja baterii wynosi już tylko 89%, to normalne?


@Niss: nie, to nie jest normalne. Pytanie gdzie kupiłeś telefon? W normalnym sklepie czy od jakiegoś janusza z allegro typu NADWYŻKA MAGAZYNOWA KOŃCÓWKA SERII. Ile razy dziennie ładujesz telefon i do ilu procent.
@Niss: Ja po 13 miesiącach i 258 cyklach ładowania mam 97% (po 12 miesiącach miałem 99%) w 13 PM, ale zależy, jak go ładujesz. Tak czy owak, po roku i tak degradacja baterii nabiera tempa.