Wpis z mikrobloga

Poszukuje zastępstwa dla tych butów które rozpadły się po mniej niż roku chodzenia. Salewa i ich model Wildfire to straszne gówno, ale jedno trzeba im oddać. Jako jedyne pasują na moją szeroką stopę i nie miałem żadnego dyskomfortu w górach przez tyle km. Teraz koniec sezonu letniego więc będę szukał czegoś porządnego w Tatry. Wymagania
- But niski
- Przewiewny bez gore-tex (te salewy mają siateczkę bez GT ale i tak się noga poci)
- Gumowany przód żeby chronić palec przy kopnięciu w kamień
- Cena 400-600 zł na promocji
- Żeby wytrzymał 3-5 lat przy 90 kg wagi

Trasy w Tatrach jakie w nich będe robił to: Świnica, Wołowiec, Rohacze czy Czerwona Ławka. Na lżejsze szlaki i Bieszczady, Pieniny czy Gorce wezmę jakieś buty do biegania.

Jakie marki polecacie? Oczywiście wszystkie "zalandowe" takie jak Salomon czy Adidas odpadają. Jakieś Garmonty albo AKU?

Kiedy wlecą dobre promki po sezonie?

#turystykapiesza #turystyka #buty #salewa #goretex #garmont #aku #lasportiva #gory #buty #tatry

https://salewa24.pl/product-pol-15673-Buty-Trekkingowe-Meskie-Salewa-MTN-Trainer-Lite-malta-fuo-green.html
itsoverfor_chlop - Poszukuje zastępstwa dla tych butów które rozpadły się po mniej ni...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-3 o 10.19.43

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: mam jeszcze stare skórzane buty górskie od Jack Wolfskin za 400 zł z promocji w których byłem kilka razy w górach to trzymają się już 6 lat i nadal je zakładam w zimę gdy przychodzą śniegi i nic się nawet nie porwało. Teraz jak kupię nowe to od nich

@KladzSie te z gore texem? też niedawno kupiłem. Podeszwą continentala
  • Odpowiedz
@its_over_for_chlop: buty z siateczki na 3-5 lat ( ͡º ͜ʖ͡º) szczególnie te gównosalewy, które mają fatalne recenzje. Weź popatrz sobie na La Sportivy, Scarpy albo ostatecznie Mammuty.
  • Odpowiedz