Wpis z mikrobloga

Digital Foundry wrzuciło kilka godzin temu analizę Starfielda. Nie wiem no, mi się dalej podoba xD Bethesdowa gra z Bethesdowymi mechanikami, tylko że wyglądająca milion razy lepiej od poprzedników. Fantasy w wydaniu TES mi nie podchodzi a Fallout jest zbyt depresyjny... w przyszłą środę sprawdzę czy do trzech razy sztuka.

#starfield #gry #xbox #pcmasterrace
L3gion - Digital Foundry wrzuciło kilka godzin temu analizę Starfielda. Nie wiem no, ...
  • 10
  • Odpowiedz
@glos_zenady: ja nie wiem skad biezesz statsy, ze ludziom to nie przeszkadza bo odkad zapowiedzieli 30fps to widzialem bardzo duzo komentarzy. pewnie mozesz miec racje, wiekszosc ludzi gra na slabych pecetach i konsolach poprzedniej generacji. tak czy siak bethesda i ten 30 klatkowy starfield to zart.
  • Odpowiedz
@nobrain bo rynek należy do casuali, a ci nie wylewają żali w komentarzach tylko grają gdy mają trochę czasu i nie narzekają na płynność

nie przywiązywanie się do płynności na ekranie doskonale widać też na rynku telefonów gdzie najsłabszy ip z 60hz sprzedaje się w chorych ilościach i ludzie zadowoleni xd
  • Odpowiedz