Wpis z mikrobloga

O proszę, jednak Dziambor startuje w wyborach i to w Trzeciej Drodze. Mam nadzieję że się dostanie, nawet mimo tego, że ostatnie miejsce w Gdyni. Najbardziej ogarnięty facet z posłów konfederacji i choć nie jestem tak konserwatywny jak on to będę trzymał za niego kciuki.

#4konserwy #konfederacja #polityka #wybory
Kagernak - O proszę, jednak Dziambor startuje w wyborach i to w Trzeciej Drodze. Mam ...

źródło: i99ktkpTURBXy9jOTE1NDdiNWNiMTE3MGE0ODAwOWYxYjZjYWI4OGM4OS5qcGeSlQMAzI7NEcfNCf-VAs0DAADCww

Pobierz
  • 22
@kamil-tika: czy ja wiem czy bez szans, ostatnie jest biorące, w Gdyni zazwyczaj bardziej ludzie na KO głosują (a 3droga pokazała ze to ten sam elektorat), nie zdziwiłbym się jakby wszedł.
@Gluptaki: max jeden mandat bedzie wg mnie i dostanie go 1 na liscie a nie ostatni Dziambor ale to tylko moje zdanie. Ciezko mi sobie wyobrazic zeby ostatni na liscie dostal mandat a nie jedynka :p
Z jednej strony się cieszę, bo gdyby się dostał, to zawsze jeden wolnościowy poseł więcej. Z drugiej strony trochę to smutne, że ciąg do koryta Dziambora jest tak duży, że zgioł kark i poszedł do Kosiniaka i Hołowni
tak jak konfederacja dla mie to odklejency tak ten gosciu ma u mnie kredyt zaufania. Niech mu sie uda.


@gorzki99: Zdrajca ma u ciebie kredyt zaufania? Dobre sobie. Dziambor dołącza do Kukiza w kategorii przedmiotów do zmywania podłogi, ale w przeciwieństwie do Kukiza niestety nie dostanie się. I on się z tym liczy, bo chodzi mu tylko o odebranie głosów Konfederacji. Osobiste porachunki są dla polityka zawsze ważniejsze niż dobro kraju.
@kamil-tika Dziambor jest bardzo dobrze znany w Gdyni. Działa tam od wielu lat, na każdych wyborach dostaje dobre wyniki. Może nie tylko podkraść głosy Konfederacji i KO ale też wygrać z jedynką TD