Wpis z mikrobloga

Cześć Wszystkim, mam ogromną prośbę i doradzenie w kwestii wykorzystania bonu z decathlonu (1000 zl). Mianowicie zakupiłem gravela Kross Esker 2.0 MS 2023 i mam przy okazji do wykorzystania 1000 zł w decathlonie. Co polecacie kupić, warto zmieniać siodełko, polecacie jakiś model? Licznik? W zestawie z rowerem dostanę przewodowy licznik ale nie wiem czy to będzie dobry pomysł (estetycznie może słabo wyglądać).
#decathlon #gravel
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@Tzytzki +1 dla dobrego komputerka, olej drobnicę, podwójnie olej wymienianie nowych części w rowerze zanim nie uznasz że któraś nie leży tobie a nie losowemu typkowi z forum.
  • Odpowiedz
@Tzytzki: nie wiem jakie bajery ma ten garmin za tysiaka, ale ja kupilem (oprocz rowniez eskera 2.0 ms przedwczoraj ( ͡° ͜ʖ ͡°)) licznik z nawigacja GPS za 230zl z aliexpress - igp sport czy jakos tak. Licznik z nawigacja to moim zdaniem podstawa na tego typu wyprawach szosowo/-gravelowych. A bon można sprzedać na allegro po niewiele mniejszej cenie, mając do dyspozycji produkty z innych sklepów ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@w00nski dzięki za info, a jakie inne sklepy proponujesz z możliwością bonu? Bo w zasadzie 1000 zł bonu dostanę na urodziny, na ten moment zdecydowałem decathlon ale jak jest cos lepszego to skorzystam:)
  • Odpowiedz
  • 3
@Tzytzki, termika, potówka, rękawiczki, oświetlenie Mactronica, sakwy zwykle lub bikepackingiwe, koszyki na bidon, bidony Camelbaka/Elite Fly, dętki, multitool, skuwacz do łańcucha, łańcuch na zapas, u-lock, pompkę stacjonarną i coś jeszcze znajdziesz szukając powyższych
  • Odpowiedz
@Tzytzki: allegro ma bony, co nie? :D A tak jak za tysiaka to raczej w różnych sklepach różne produkty. Ja wiem, że urodziny to nie wypada niby dawać bezpośrednio komuś kasy, ale z drugiej strony i ja dostałem, i ja dawałem po prostu gotówkę, ale ładnie zapakowaną, z jakimś fajnym wydrukiem, ciekawym tekstem. Bony często uwiązują odbiorcę do zakupu na siłę w danym sklepie produktów, które nie do końca go urządzają
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mr_Trabalski kurcze serio warto wydawać tyle kasy za nawigację? Do tej pory zazwyczaj włączałem na telefonie i przyczepiałem go do roweru a odległość i czas mierzyłem na smartwatchu
  • Odpowiedz
@Tzytzki: @w00nski dla początkującego polecam Igpsport bsc200 - z nawigacją po śladzie i wszystkimi niezbędnymi bajerami. W Polsce 400 zł ale na aliexpress można kupić lekko powyżej 200 zł na promocji. Nie wiem czy sens jest się pchać w licznik powyżej 1000 zł na początku, zwłaszcza że jeszcze nie wiadomo czy hobby "zaskoczy" :)
  • Odpowiedz
@mmenelica: i dokladnie o tym mowie. ja wlasnie tego bsc kupilem 2 tygodnie temu i uwazam, ze jako pozycja na start czy nawet juz po jakichs tam kilometrach - warto tym sie zainteresowac, a nie licznikiem za kloca, gdzie to jedna trzecia wartosci calego roweru ;)
  • Odpowiedz