Wpis z mikrobloga

Dlaczego w tych #!$%@? sklepach te #!$%@? meble ze sklejki są do samodzielnego składania, #!$%@? płacisz sporo kasy za mebel zrobiony z dykty i jeszcze musisz go sobie #!$%@? skręcić, oczywiście dziury na śruby wywiercone są krzywo bo Chińczykowi co to gówno robił akurat oko uciekło. #!$%@? nienawidzę skręcania mebli. #meble #nieruchomosci ##!$%@?
  • 10
@Balactatun: patrząc na ceny to nie do końca dla plebsu, a ci stolarze to też #!$%@? warci, robisz kuchnie na wymiar to taki #!$%@? weźmie 16k a potem patrzysz i w tej parszywej Ikei masz taką samą za 8k. W #!$%@? z tymi #!$%@? meblami
@HuierP10 wiem jak to wygląda, te, nie podobają mi się pewne rzeczy, ale co poradzisz, taki jest dzisiejszy świat.

Można zawsze zatrudnić kraftowego stolarza, który zrobi kraftowe krzesełka, tylko cena będzie x10. A na to nie każdy sobie może pozwolić.

Zresztą te kuchnie na zamówienie, to też śmiech na sali. Rozumiem że rozmiar ma znaczenie (( ͡º ͜ʖ͡º)), a raczej wymiar. Ja sam mam kuchnie otwartą, i
@login_cwiczebny @HuierP10: w części sklepów można zamówić meble razem montażem i wtedy jest drożej ale nie aż tak, np. dla mnie przy komplecie mebli do salonu za 10 tys. zł w sklepie Agata Meble ten dodatkowy montaż wyliczyli jako kwotę około 1000 zł.

Niestety nie skorzystałem bo trzeba było wtedy dłużej czekać na dostawę, a mnie to akurat wybitnie nie pasowało.

Piszę "niestety" - bo jak nie mam wprawy w składaniu
Chyba że kuchnia otwarta to też aneks tylko inaczej nazwany


@HuierP10: Kuchnia otwarta to kuchnia która jest zasadniczo osobnym pomieszczeniem, ale nie ma ściany i drzwi łączącej ją z salonem

Aneks to kąt (najczęściej ciemny) w salonie