Wpis z mikrobloga

#reprezentacja #kanalsportowy #pilkanozna #lewandowski Przyznam się szczerze, że nie oglądałem wywiadu ale zobaczyłem pierwszą minutę i nasuwa mi się pytanie. Jeżeli według Lewandowskiego Skorupski skłamał to skłamał też i Michniewicz mówiąc Stanowskiemu i Stanowski w Kanale Sportowym? Przecież wersja Skorupa pokrywała się z wersją Stanowskiego i Michniewicza, więc Lewandowski tutaj gra niewiniątko by zebrać trochę lepszego pr
  • 6
  • Odpowiedz
@Quardoz: My za chwilę gramy najważniejsze mecze eliminacyjne do ME 2024, a on w zasadzie od nowa nakręca gównoburze. Chyba byłby lepszy czas na wypuszczenie takiego wywiadu. Może chce wstrząsnąć ekipą, ale patrząc na to, co sam zresztą stwierdza, mental tej drużyny jest bardzo kiepski i to raczej nie pomoże, a bardziej zaszkodzi. Czyli co wybielamy się bo katastrofa co raz bliżej? Ja dobry inni źli.

Gada o braku osobowości. Czyli
  • Odpowiedz
@Quardoz: radzę zobaczyć cały wywiad. Lewy m.in. mówi on o tym, że już nie stara się patrzeć na konkretne słowo jak mówi tylko o cały kontekst. Zobaczysz cało to będziesz wiedział, że Skorupski im potem powiedział, że w wywiadzie jego słowa przekręcono - taką wiadomość dał Skorupski reszcie kadrowiczów
  • Odpowiedz
@Quardoz: nie no co ty mordo, Michniewicz by nigdy nie skłamał a Stanowski to już w ogole. Michniewicz jest znany ze swojej krystalicznie czystej opinii w środowisku
  • Odpowiedz