Wpis z mikrobloga

Piątka to naprawdę było analiza polityki w wykonaniu mentzena i lewica troszkę przekręciła jej znaczenie. Mentzen o niej powiedział (bo nie ogłosił, to nie był wiec) bo wyszło z badań, że tacy sa jego wyborcy. No to teraz będą grali na swoich wyborców.


@cwlmod: to jest naciągane, bo dlaczego niby wyborcy wolnościowców mieliby być homofobami albo antysemitami? To są wyborcy Bosaka, nie wolnościowców, więc Mentzen "zrobił dobrze" wyborcom typa z kompletnie
@13f14: Odpowiem ci krótko - ja być może jesteś zbyt świeżo po rozstaniu z konfą i jeszcze mam sentyment :D

Korwina kiedyś uwielbiałem, potem mnie irytował odpałami gdy był wybory a teraz mam go za popie*doleńca do kwadratu.

Co do poglądów konserwatywnych to strasznie mnie to wkurza. Nie jestem w stanie pojać jak idea wolnościowa i to podejście do logicznego rozumowania nie gryzie się tym ludziom z religią. Przynajmniej żeby tolerancyjni
Co do poglądów konserwatywnych to strasznie mnie to wkurza. Nie jestem w stanie pojać jak idea wolnościowa i to podejście do logicznego rozumowania nie gryzie się tym ludziom z religią. Przynajmniej żeby tolerancyjni byli, a oni wjeżdżają z religią na maksa


@cwlmod: No, to proste: oni nigdy wolnościowcami nie byli, a przynajmniej nie byli nimi ci, którzy mają teraz najwięcej do powiedzenia w konfie. Myślisz, że taki Mentzen podpisał "Konfederację Gietrzwałdzką"
@13f14: Akurat u Stanowiskiego dobrze to wyjaśnił i ja sie z nim zgadzam. Jesli byłbym wierzącym w dowolnym stopniu to też nie zgadzałyby się, że po mojej religi można jezdzic jak po łysym koniu, a po islamie czy Żydach nie można złego słowa powiedzieć.
@cwlmod: tylko, że nikt normalny nie postuluje, aby o muzułmanach ani Żydach nie można było niczego złego powiedzieć. Umówmy się, że lewica nie jest normalna.
Jak o wszystkich, to o wszystkich.
Po drugie: jeśli Twoje uczucia religijne wymagają ochrony prawnej i można je urazić jakąkolwiek krytyką, czy choćby "obrazkiem ze śmiesznym papieżem", no to Twoja wiara jest gówno warta. Człowiek wierzący na poważnie ma w dupie nieuzasadnioną krytykę czy hejt, a