Wpis z mikrobloga

@pawelswd: porównajmy społeczną szkodliwość czynu obu panów.
Szeliga: wychowuje dzieci, których ojciec jest niepełnosprawny, odciąża swoją kobietę finansowo, nosi na sobie ogromne brzemię
Rak- wciąga w dragi radosne, zdrowe dziewczyny, których życie już nigdy nie będzie takie same, bo zostały obdarte z niewinności przez radosnego showmana
I to ja jestem #!$%@?ęty?
@BisonGrass: ale #!$%@? populizmów. Nikt tym radosnym dziewczynom nie kazał spotykać sie z gościem, którego wali koks w ilościach hurtowych(z niewinnością np ten szon z Love Island, który ruchał sie w trojkącie za kreske nie ma nic wsplnego wtf?). Ta 304 od Szelgi od razu zostawiła swojego męża(nie pomagajac nawet przez moment w opiece wszystko zostawiajac na barki rodzenstwa i rodziców Rafała) i poszła sie ruchac z "kolegą" Antończaka.
@TantnisKrzyzowiaczek: W normalnym państwie istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności. Czemu tego nie zgłosiła na Policje,poszła na obdukcje czy cokolwiek? Zamiast tego poszła do Love Island i teraz szuka atencji. Zeby nie było nie twierdze ze Tańcula jest święty....
@TantnisKrzyzowiaczek: Zrobienie obdukcji, toksykologia jest bardzo łatwe w dzisiejszych czasach. Tak to mozesz każdego o dowolną rzecz oskarżyć po czym powiedzieć: Sorry miałem traume dlatego tego nie zgłosiłem(niszcząc niewinnej osobie reputacje). Istnieje zasada nie ma wyroku nie ma winny. Co nie zmienia faktu, że moim zdaniem Tancula zachował sie słabo, ale można go jakoś zrozumieć po prostu chłop był uzależniony od koksu i chciał sobie na boku poruchać łatwe laski. Zachowanie
Zrobienie obdukcji, toksykologia jest bardzo łatwe w dzisiejszych czasach.


Też można twierdzić, że to nie jest dowód, bo jest wykonywane na zlecenie jednej ze stron

ale można go jakoś zrozumieć


nie, nie można. Jeśli to wszystko okaże się prawdą to Tańcula jest z kategorii najgorszych odpadów społecznych i wszyscy którzy go bronią też są ohydni