Wpis z mikrobloga

Ukraińska Narodowa Agencja Zapobiegania Korupcji (NACP) umieściła korporacje spożywcze PepsiCo i Mars na liście międzynarodowych sponsorów wojny.

Pomimo deklaracji o ograniczeniu swojej działalności, w dalszym ciągu pracują na terenie Federacji Rosyjskiej, płacąc znaczne podatki do jej budżetu, wspierając w ten sposób gospodarkę kraju agresora.

#ukraina #wojna #rosja
Kumpel19 - Ukraińska Narodowa Agencja Zapobiegania Korupcji (NACP) umieściła korporac...

źródło: temp_file8813548926121496588

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Kumpel19: no niestety, ale coca-cola zero nie jest alternatywa dla pepsi max, bo jest slodzona glownie aspartamem, po ktorym caly dzien glowa boli (po pepsi max nie, bo ma polaczenie slodzikow)
  • Odpowiedz
  • 6
@Kumpel19 odechciało mi się bojkotu Auchan jak okazało się, ze połowa ludzi przy kasach to Ukraińcy. Jak oni mają to w dupie to czemu ja mam się przejmować?
  • Odpowiedz
@Kumpel19:

Ukraińska Narodowa Agencja Zapobiegania Korupcji (NACP) umieściła korporacje spożywcze PepsiCo i Mars na liście międzynarodowych sponsorów wojny.

No nic dziwnego że korupcja u nich hula na prawo i lewo jak ich agencja do tego zajmuje sie tak istotnymi rzeczami.
  • Odpowiedz
śmieszny mnie to, bo Ukraińcy sami kupują pepsi, sami kupują w Auchanie czy swego czasu ruskim nawet po zaatakowaniu krymu sprzedawali części do uzbrojenia ¯(ツ)


@login_cwiczebny: Bo glupie lachy dają większe #!$%@? o ten #!$%@?łek na wchodzie niż jego właśni mieszkańcy xD
  • Odpowiedz
Ukraińska Narodowa Agencja Zapobiegania Korupcji (NACP) umieściła korporacje spożywcze PepsiCo i Mars na liście międzynarodowych sponsorów wojny.

@Kumpel19: A oni się nie powinni zwalczaniem korupcji zajmować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz