Wpis z mikrobloga

  • 0
@MilionoweMultikonto W bardzo wielu sytuacjach, nawet samo przedstawienie się. W Holandii moje Konrad często jest brane za "Konjad", nie wymuszę z siebie teraz żadnego przykładu ale są momenty kiedy masz dobrą odpowiedź, czy nawet chciałbyś zażartować, a tu mocne R pada, więc musisz posilić się synonimem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wiesz dzięki komu mają pracę? Dzięki aspołecznym autystycznym nieasertywnym programistom, którzy nie potrafią się wysłowić i uważnie słuchać, zamiast się wymądrzać pseudotechnicznym bełkotem.


@MilionoweMultikonto: najlepsi programiści jakich w życiu spotkałem to byli nie tylko dobrzy technicznie ogarniacze, ale także ludzie z genialnym skillem miękkim i przywódczym, prawdziwi ekstrawertycy. #!$%@? społeczne siedzą po 10 lat w Comarchu albo innych januszexach, bo boją się własnego cienia i zaryzykować czegoś nowego.
@Innovator W jakimś tragicznym januszeksie musisz pracować ze masz takie doświadczenia. Już widzę jak menedżer zwalnia specjalistę bo jakaś babka coś mu powiedziała. W normalnych firmach poza przygotowaniem umowy hr nie ma nic do gadania
@SaintWykopek: tzn ja rozumiem ze czules sie oszukiwany za takie pieniadze i brak efektow. Sprobuj dla samego siebie poszukac jakiegos fajnego zrodla w necie / wykop/instagram/youtube kogos kto pokazuje jak pracowac nad tym i rob to samemu z zajebista motywacja jaka jest komfort zycia i pewnosc siebie z wymowienia wlasnego imienia. Ewentualnie zjajdz jakies wsparcie nawet tutaj i z kims sie sprobuj motywowac… ciezko jest zyc lekko kazdy ma jakies problemy