Wpis z mikrobloga

#tinder
siema potrzebuje pomocy, poznałem się z dziewczyna w hiszpanii na wakacjach na tinderze. Wszystko pięknie do póki nie to ze okazało się ze wysyłała fake snapy tłumacząc się ze akurat trafiłem na ten czas, żeby inni znajomi nie zobaczyli ze pojechała z innymi. No spoko ale fakt jest taki że 2 mieszkania, auto za 160k, i firmę o nieruchomościach której nazwy nie może podac ani nic podobno założyła w wieku 17 lat na ojca dane (xd). Dzisiaj poprosiłem ją o zdjęcie na snapie siebie i dostałem zdjęcie jakieś baby z onlyfansa (dowód poniżej). Nie wiem co o tym sadzić gadałem z nią 2 godziny zliczając wszystko (rozmowa telefoniczna) a piszemy 2 tygodnie już. Jak gadałem to wszystko wydawało się legit i zawsze była na miescie coś kupowała i szło na spotkanie w sprawie jakiegoś mieszkania. Nie wiem co o tym sadzić totalnie
kosingg - #tinder 
siema potrzebuje pomocy, poznałem się z dziewczyna w hiszpanii na ...

źródło: IMG_4058

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweLwiatko: właśnie to robię czekam tylko jak odpowie, ale dziwne bo serio wydawała się legit normalnie jak gadałem tutaj wydarzenia z firmy drukowane od 1-31 sierpnia było słychać jak klika te guziczki, paragony z daty i miasta obok wszystko się zgadzało
  • Odpowiedz