Wpis z mikrobloga

https://www.otodom.pl/pl/oferta/apartament-wykonczony-pod-klucz-ID4meaF

Klitka 21m2 z jednym oknem od północy w okolicy gdzie nie ma żadnych sklepów, usług, infrastruktury i gdzie dojeżdża jeden dosłownie JEDEN autobus kursujący RAZ NA GODZINĘ.
Jedyny plus, że wokół dużo terenów zielonych (no tak, mieszkając w takiej celi wyczuwam częstą potrzebę wychodzenia na spacer) i bliskość Odry (choć to może być i wadą bo dużo komarów).

17 658 zł/m²

XD

#nieruchomosci #wroclaw
  • 25
@Nester86: widocznie nie jest to w takim razie mieszkanie dla ciebie :) co kto lubi. jeden musi miec 100m2 , a inny ma takie mieszkanko i jest zadowolony.

ja tam bym wolala takie mieszkanie niz mieszkanie z rodzicami na 300m2 nawiasem mowiac. ALE to ja :)
@mitsue: teraz mieszkam w 3 na 42 metrach i jest spoko. Nie o metraż chodzi bo jego można by było przeżyć. Kuchnia w sypialni, brak okien z dwóch stron więc nawet nie przewietrzysz, mało miejsca żeby cokolwiek rozłożyć, nawet planszowke z znajomymi nie zagrasz. Gości nie zaprosisz.
Ja w pełni rozumiem że chcesz się wyrwać od rodziców. Ja tez chciałem i wyprowadziłem się w wieku 21 lat. Popełniłem kilka błędów po
@mitsue: jak kupiłem swoje pierwsze mieszkanie to przez 5 lat w nim nie mieszkałem. Wynająłem je mieszkając dalej z rodzicami, a najem spłacał mi ratę. Do tego z mojej pensji robiłem nadpłaty. Po 5 latach miałem swoje mieszkanie bez obciążeń kredytowych.

Kusiło bardzo żeby się wyprowadzić, starzy męczyli bardzo ale było warto.