Wpis z mikrobloga

Do kibiców Legii Warszawa.

Czy jeśli Wasza drużyna awansowała do fazy grupowej, to czy dalej LK jest pucharem biedronki? Czy już jest poważnymi pucharami?
Legia nie powtórzy ścieżki pucharowej Lecha z poprzedniego roku. i nie próbujecie zmienić mojego zdania, odpadniecie wcześniej, o ile wyjdziecie z grupy.
Awans to fart, karne to konkurs, Tobiasz miał szczęście, że w dobrą stronę się rzucił.
#legia #mecz #pilkanozna #ligakonferencji
  • 11
Czy jeśli Wasza drużyna awansowała do fazy grupowej, to czy dalej LK jest pucharem biedronki?


@Smietan01: nie

Czy już jest poważnymi pucharami?


@Smietan01: tak, zawsze była

Legia nie powtórzy ścieżki pucharowej Lecha z poprzedniego roku. i nie próbujecie zmienić mojego zdania, odpadniecie wcześniej, o ile wyjdziecie z grupy.

Awans to fart, karne to konkurs, Tobiasz miał szczęście, że w dobrą stronę się rzucił.


@Smietan01: XDDDDDDD ale zesransko
@Smietan01 a nie możecie się po prostu cieszyć, że są 2 drużyny polskie nadal w pucharach obojętnie kto by to nie był? Osobiście nie lubię Lecha, ale mu kibicowałem rok temu bo punkty zbierane w pucharach działają na korzyść całej polskiej piłki.
@MamMalegoSiurka: Właśnie też kojarzy mi się głownie Kosowski, ale chyba też #!$%@? Kowal prowadził taką narrację (jeśli w jego wypadku można kiedykolwiek mówić o narracji, a nie jeżdżeniu po kim się da żeby wzbudzić kontrowersje).

A że Kowal to legionista, to niezbyt rozgarnięte poznaniaki próbują słowa trzeźwego Wojtka odnieść do reszty sympatyków Legii. Beka
@Smietan01: ja tam szczerze mam przeczucie ze Legia dojdzie dalej niż Lech XD a jeszcze bardziej że do tej samej rundy.

Wystarczy wygrać grupę, trafić jednego łatwego rywala (na poziomie Djurganens albo Bodo) i jest ćwierćfinał ( ͡° ͜ʖ ͡°)