Wpis z mikrobloga

Jaki powinien być wyrok?


@Lujaszek: Ale dla madki, że bez refleksji #!$%@? się z gówniakiem na jezdnię tylko dlatego, że jej się zielone zapaliło? Trudne pytanie, ale chyba wystarczy jej ten stan ciężki. Chyba więcej takiego numeru nie powtórzy.
  • Odpowiedz
@Kuba04: @Antibambino oczywiście mam nadzieję, że jak jedziecie samochodem i macie zielone to też obowiązkowo zatrzymujecie się przed skrzyżowaniem i patrzycie czy aby na pewno jakiś #!$%@? nie jedzie na czerwonym? Bo jeśli nie no to niezłe XD z was, bo w momencie jak dostaniecie strzał w bok i wylądujecie na cmentarzu albo w szpitalu to ludzie podobni do was pocisną na wykopie, że "przecież trzeba było się rozejrzeć
  • Odpowiedz
oczywiście mam nadzieję, że jak jedziecie samochodem i macie zielone to też obowiązkowo zatrzymujecie


@majk_emigrant: Ale dlaczego robisz #!$%@?ę z logiki? Przejeżdżając skrzyżowanie na zielonym, zgodnie z prawem zachowuję szczególną ostrożność i się rozglądam. Od kobiety wymagałbym tylko rozglądnięcia. Sam sporo jeżdżę na rowerze i gdybym nie brał pod uwagę faktu, że za kierownicą półtoratonowego pojazdu może siedzieć każdy, nawet ktoś bez uprawnień, to byłbym uczestnikiem kilkunastu kolizji rocznie. W
  • Odpowiedz
Ale dlaczego robisz #!$%@?ę z logiki?


@Antibambino: nie ja, lecz ty i tobie podobni. Mamy tutaj minimum 4 sekundy świecenia się zielonego światła dla pieszych. Widać, że wszyscy ruszyli równo i NIKT z nich się nie rozejrzał. W stronę BMW spojrzeli dopiero kiedy coś przykuło ich uwagę (może hałas gwałtownego hamowania?). Pani z dzieckiem albo nie usłyszała, albo myślami była gdzie indziej. To nie istotne, bo żaden człowiek nie zachowuje
  • Odpowiedz