Wpis z mikrobloga

@smooker: Według mnie to działa tak - ponagrywali ukraińscy bracia gangsterzy prominentnych polityków PiS w burdelach z nieletnimi (afera podkarpacka), a następnie wywieźli taśmy na ukraine i sprzedali je służbom. I choćby Zieleński codziennie tweetował, że Kaczyński i PiS robi mu laske, to Kaczyński i PiS dalej będzie mu robił laskę. Koniec.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Nie każdy musiał zostać obdarzony umiejętnością logicznego myślenia przez Boga, widocznie masz inne mocne strony, np. Lojalność xD. Z politycznego punktu widzenia działania p
PiS-u w sprawie Ukrainy są niedojrzałe i zwyczajnie głupie. A wracając do tematu, to, co te ruskie #!$%@? #!$%@?ły przed i podczas wojen czeczeńskich w Czeczeni oraz na własnym podwórku jest takim #!$%@?ństwem, że za to cały świat powinien ich otoczyć #!$%@? 20 km murem, żeby
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Postawić WARUNKI typu:
Ukraina:
- Uznanie ludobójstwa wołyńskiego (Moja rodzina pochodzi z tamtych terenów, więc coś nie coś słyszałem na ten temat, z pierwszej ręki, Babcia od strony matki była z mieszanej rodziny więc mam w rodzinie ludzi uznających się za ukraińców (polskiej narodowości)),
- Pierwszeństwo polskich firm w odbudowie Ukrainy ( ostatnio ponoć przyobiecali to GB),
UE
- natychmiastowe przyznanie Polsce środków z europejskiego planu odbudowy po covid -
  • Odpowiedz
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA:

- natychmiastowe przyznanie Polsce środków z europejskiego planu odbudowy po covid - inaczej niech sobie ślą uzbrojenie innymi trasami i szkołą ukraińców gdzie indziej,

XDDD Ale to nie Ukraina zablokowała te środki tylko Bruksela xDDDD
XXXXXXXDDDDDDDDDXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDD
Jak twoje życzenia PIS miałby osiągnąć?
  • Odpowiedz
@Little_Makak: nie widzisz rozgraniczenia, do kogo poszczególne rządania miałyby trafić? Widzę, że umiejętności czytania ze zrozumieniem również Bóg poskąpił. Niestety, ale w polityce zagranicznej nie ma sentymentów. Poprzez sprawną dyplomację, a nie postawę typu "pomoc Ukrainie za wszelką cenę, nie licząc się z kosztami", na którą de facto nas nie stać (słyszał o planach wypuszczenia obligacji na kwotę ponad 200 mld przez polski rząd?), bo za taką postawę, oprócz poklepania po
  • Odpowiedz
@Little_Makak: Istnieje coś takiego jak NATO i lwia część państw UE do niego należy. Podpowiem, że część tych krajów(np . Niemcy) mają na swoim terenie bazy USA. Przy czym wysuwając rządania względem UE możnaby zrezygnować z rządań względem USA. Po "wyłączeniu" z użytku nord stream przez nieznanych sprawców ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesteśmy, jako Europa, też zależni od dostaw gazu (LNG) z USA. A kurczenie się strefy
  • Odpowiedz
@PolskaPrawicaLubiWCzoko: Ja uczył się w szkole, Ja rozumieć podział władzy ale też znam system wyłaniania sędziów najwyższych w innych państwach takich jak USA czy chociażby ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hiszpania i też wiem kiedy PO wsadziło swoich sędziów na stołki, tuż przed oddaniem władzy.
  • Odpowiedz