Wpis z mikrobloga

#hotelparadise ale dziewczyny toxic. Czuć tak strasznie powtórkę z 4 edycji. Łucja na mnie zrobiła dobre wrażenie, ta jej księżniczkowatość jak to określili, to bardziej odebrałam jako stres. A z Marvina wyszedł taki gbur, że chyba gorszego w HP nie widziałam. Życzę Łucji immunitetu i by na złość stanęła za nim, by mu mogła odpłacić za to chamstwo.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Barbarellaa akurat Krzychu top, myslalem ze bedzie gbur, a poki co najfajniejsza mordeczka, fajna, pocieszna, nie wadzi nikomu, z wszystkich najsymlatycznuejszy sie wydaje, dla lucji minus za fifarafa pani architekt a do tego ziomka z brodka padlo magiczne "przyszłeś". pieknie tori rozegrala kwestie krzysztofa z lucja wyjasniajac wszystko face 2 face przy stole i za to giga plus, pozniej na pandorze lucja juz nawet nie wymienila krzysztofa tylko kwadraciaka xd
  • Odpowiedz
Marvina wyszedł taki gbur


@psingwina: Nie jest najbystrzejszy. To pierwszy tydzień, powinien łapać jak najwięcej kontaktów, zostawiać otwarte furtki, poznawać uczestniczki. A ten, mając fajną opcję na horyzoncie, od razu pali most. To się szybko zemści. Mam nadzieję.
  • Odpowiedz