Wpis z mikrobloga

#zegarki Sprawa jest taka: nie wiem gdzie kupować zegarki, żeby się nie natknąć albo na podróbki, albo na dużą marżę. Poza tym jestem ciekaw co byście zaproponowali do powiedzmy 700 zł. Ani mi się nie podobają cyfrowe (wolę wskazówki) ani takie, które pokazują mnóstwo rzeczy poza godziną i minutą (jak dla mnie to jest za duży chaos). Spodobał mi się zegarek SEIKO SNK607K1 z tej strony https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/seiko/automatic/zegarek-seiko-snk607k1.html (czytałem na tagu, że kiedyś ktoś tam kupował i był zadowolony), ale oczywiście czekam na wasze propozycje. Potrzebuję czegoś co mógłbym ubrać zarówno do garnituru jak i do zwykłego t-shirtu. Co myślicie?
StanSwiderek - #zegarki Sprawa jest taka: nie wiem gdzie kupować zegarki, żeby się ni...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-30 o 15.17.41

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@septokonchoplastyka: dzięki, rzeczywiście są bardzo ładne, a uważać na jakieś sklepy, żeby się nie natknąć na podróbkę? Czy polecasz jakieś strony/sklepy stacjonarne? Bo w sumie dotychczas to kupowałem u osiedlowego zegarmistrza i nie mam w ogóle doświadczenia a koło tysiąca to jednak już jakiś wydatek jest
  • Odpowiedz
Potrzebuję czegoś co mógłbym ubrać zarówno do garnituru jak i do zwykłego t-shirtu. Co myślicie?


@StanSwiderek: odradzam taką kombinację. Kup ładny zegarek „na codzień”, a do garnituru po prostu nie zakładaj.
Dobre budżetowe marki to także Timex, Atlantic, Adriatica. Ja wolę kupować w sklepie, gdzie najpierw przymierzę, porównam, jest drożej, ale zegarka nie kupuje się dla oszczędności.
  • Odpowiedz