Wpis z mikrobloga

Mam ambiwalentne odczucia wobec takich wpisów Aryo:
https://twitter.com/SomeGumul/status/1696781017879662826

1. Z jednej strony rozumiem oburzenie z perspektywy ukraińskiej, i potrzebę nazywania zbrodniarzy zbrodniarzami.
2. Z drugiej strony polski polityk powinien ważyć słowa, i emocje tłumu nie powinny mu się udzielać. Powinien dbać tylko o polskie interesy nawet kosztem tych ukraińskich. Polski polityk też nie ma obowiązku kochać Ukrainy i może jej nawet nie lubić, moze być ona dla niego obojętna. Uczucia do Ukrainy nie sa istotne w ocenie polskiego polityka.

Nie moze być tak, że Ukraińcy wywierają wpływ na polskich polityków probując nimi kierować.

#polska
#ukraina
  • 30
zraził sie wtedy do Polaków.


@oydamoydam: Niczego takiego nie pisałem. xD

Pamiętam jak kiedyś pisał, ze dokuczano mu w szkole ze względu na narodowość


Że były pojedyncze przypadki w okresie od podstawówki do liceum, gdzie zaznaczałem, że w skali tysięcy ludzi, jakich poznałem, to moja odmienność to był tylko pretekst dla ludzi szukających czegokolwiek, żeby się do kogoś słabszego #!$%@?ć.

Z drugiej strony ostatnio pisał, że jest potomkiem Polaka, polskiego szlchcia
Pobierz Aryo - > zraził sie wtedy do Polaków.

@oydamoydam: Niczego takiego nie pisałem. xD
 ...
źródło: Zrzut ekranu 2023-08-31 172018
Idą wybory. Tematy polityczne wyłażą z każdej lodówki. Wyobraź sobie, że przed wyborami ludzie zaczynają interesować się tematem polityki. Magia, zagadka i milion pytań bez odpowiedzi ???? Ty już wiesz na kogo głosować? Bo ja nie


@Aryo: Niestety nie wiem na kogo zagłosuję ale po raz pierwszy w swoim życiu wiem że zagłosuję PRZECIWKO chociaż bardzo mnie kusi wybory odpuścić to mimo wszystko głosuję na KO/PSL żeby pisowcy i konfiarstwo "nie