Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki, czy Sycylia w terminie 10-17 września to dobry termin jeśli chodzi o pogodę czy dalej jest tam upał? Wg internetu temperatura to 28 stopni co byłoby ok, ale coś gdzieś czytałem, że jednak to bardziej 33-35, ktoś ma doświadczenie?

Te 7 dni to typowa objazdówka po wyspie i zwiedzanie i kminie czy jak całymi dniami siedzę w mieszkaniu z klimą i nagle pojadę w taki gorąc to nie będzie to dla mnie bardziej męczące niż przyjemne.

#wlochy #podroze #podrozujzwykopem #podrozowanie #sycylia #italia #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
@nick230 Wtedy już chłodniej zaczyna się robić. W zeszłym roku akurat upały były tylko do pierwszego tygodnia września. Pozniej to juz ok 28 stopni. weź tylko pod uwagę wiatr i klimat. Ja inaczej taką temperaturę odczuwam.
  • Odpowiedz
@nick230: nadal jest tam bardzo ciepło. W 2022 roku w tym okresie było od 30 do 38, z przewagą temperatur w okolicy 33. Jeśli chodzi o Twoje główne pytanie to wszystko zależy od Twoich indywidualnych możliwości i preferencji. Nie wiemy jak znosisz temperatury. Ja na co dzień też spędzam czas w chłodnym mieszkaniu, a duże temperatury jakoś bardzo mi nie dokuczają.
  • Odpowiedz