Wpis z mikrobloga

Ten mecz to jedna wielka niepotrzebna strata sil przez Hubiego.
Masz rywala, który ma 27 lat i zero wygranych spotkań w szlemie i grasz taki piach... Hubi wygrał i super, ale sposób gry niepokoi mocno! Były emocje, ale poziom i jakość gry słaby, ale to mecz dwóch servbotów, wiec to nic nowego. Mecz nie miał podjazdu do pięciosetówki dzisiejszej Dimitrov - Moutet! Oby w następnej rudzie już pewniej wygrany mecz! Jestem strasznie zmęczona tym meczem. Cieszę się, że nie było powtórki tego co czułam po meczu z Iwaszką rok temu!
#tenis
Madziol127 - Ten mecz to jedna wielka niepotrzebna strata sil przez Hubiego.  
Masz r...

źródło: F4vc5hcXcAAdOxI

Pobierz
  • 17
@Madziol127: Trzeba przyznać uczciwie, że to był bardzo niewygodny rywal. B. zwinny, leworęczny, b. dobry serwis, biegający do siatki, grający skutecznie na ciało. Mocno zaskoczył Huberta i mecz był już praktycznie przegrany przez Polaka. Najgorzej grać z takimi niewiadomymi. Ale doświadczenie wygrało. Szkoda tylko zużytych sił na początku turnieju.
@Madziol127 : Gdzie servebotow? Bardzo mylisz pojęcia, nigdy Hubi ani Huessler nie byli robotami. Próbujesz powiedzieć coś mądrego ale to nie jest mądre. może to ty jesteś journalism - botem? Nic się nie znasz, znajdz moze inny temat zainteresowań albo lepiej weryfikuj.
@r4faello: Nie będę się tym przejmować, bo nie jestem w tym sama. Takie określenia regularnie padają z ust zagranicznych komentatorów. Kończę dyskusje, bo oglądam dalej tenis. Dobrej Nocy!
@PaczekRecords: tyle, że servebot nie umie grać w środku pola. mylisz pojęcia. podobnie jak @Madziol127. podobnie jak bot - jego punkty wygrywające są wynikiem serwu. Hubert jest all rounderem, z wielkim serwisem. U 'servebot' gra kończy się po returnie jego drugiego serwisu. Oduczcie się tego określenia bo nic nie znaczy.