Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Dopiero trzy odcinki, a ja już mam dość dziewczyn. Karolina gada takie pierdoły, jakby jej mózg losowo dobierał słowa i klecił z nich zdania, Alicja nie da dojść do głosu chłopakowi, tylko nadaje równolegle z nim, Sabina uważa się za jakąś gjaczkę i zamierza prowadzić Rocha ku zwycięstwu. No lol jakby gdzieś tam. Wiktoria najmniej gada, ale przez to zyskuje. Nie mogę się doczekać rozwoju konfliktu Karoliny z nową uczestniczką. Marvina i Michała ciągle traktuję jak jedną osobę, żaden z nich niczym się nie wyróżnia.
  • 13
  • Odpowiedz
@heheszka2: Łucja szybko poleci - 1) widziałaś jaka jest wysoka? 2) na zajawce widać nastawienie grupy do niej, zatem piękna pani architekt raczej długo w programie się nie utrzyma bo potrzebuje partnera w programie.
Mocno na nią liczyłem, ale chyba złą taktykę wybrała sobie na wejście do programu bo z tego co można było zaobserwować po 3 odcinkach uderzyła w najbardziej lubianą w grupie Karolinę. Niestety zarówno Alicja jak i Kornelia
  • Odpowiedz
@heheszka2: Śmieszne jest to że chyba Roch jest bardziej lubiany niż Sabina ale to ona go poucza. Nowa mi do niego najbardziej pasuje więc może nasz wielki strateg poleci jako pierwsza. ;)
  • Odpowiedz
  • 16
@Dewasta: Fajnie zareagował na jej tyradę. Podoba się dziewczynom, radzi sobie z rozmowami z nimi, jest wyluzowany, ale Sabina martwi się o niego i go poucza. Podobało mi się, że jej po prostu przytaknął. Oby tak dalej, Rochu, liczę na ciebie, że będziesz spoko! :D
  • Odpowiedz
@heheszka2: jasne, ważne żeby się działo, ale po tak mocno jak na HP wyedukowanej lasce spodziewałem się jakiejś taktyczki w stylu Moni z HP6. Szczerze liczyłem że Alicja wyleci na pierwszym RR licząc że przyjdzie ładna blondynka i zaklepie sobie Michała, a tu i za wysoka, a jeszcze ze złym pomysłem na program. Zobaczymy, czekam na dymy :)))
  • Odpowiedz
  • 1
@kipman1: Ja też czekam na dymy. Może zajawka odcinka ma nas wprowadzić w błąd, a Łucja ze wszystkimi się zaprzyjaźni i będą zabiegać o jej przychylność. ;)
  • Odpowiedz
  • 2
dla mnie ta Łucja wcale nie jest taka ładna jak na insta i taka właśnie ąę, ma się za kogoś lepszego ale zobaczymy dalej.
  • Odpowiedz
@wszystkienickijuzzajete: dym musi być - będę zawiedziony jak produkcja znowu robi podkrętki i nic z tego nie będzie :) Fakt jest taki że dziewczyny posiadające 180+ cm w HP mają małe szanse bez względu na charakter, a ta jest najwyższa chyba ze wszystkich edycji bo wydaje się wyższa nawet od El Dupsi, zatem bez immunitetu wiele nie zdziała na najbliższym RR.
  • Odpowiedz
@wszystkienickijuzzajete: są gusta i guściki, ale dla takich dziewczyn to jest dramat ze znalezieniem partnera w realu, a co dopiero w HP. Mój typ to modelki wybiegowe, zatem kiedyś celowałem w bardzo wysokie dziewczyny i mam świadomość tego że jeśli dziewczyna posiadająca 180+cm chce kierować się sercem a nie portfelem przy wyborze swojego wybranka, a jeszcze ma mocny charaker i generalnie wyrazistą osobowość to ma przewalone, szczególnie w Polsce.
  • Odpowiedz