Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner: czego nie rozumiesz p0lak musi kobiete zrownac z ziemia jak mu sie nadarzy okazja, oni wierza se im fujara od trgo rosnie.

Tak w ogole to widzialam dzisiaj sliczna dziewczyne. Mimo ze byla bardzo gruba to w widac bylo ze jest piekna, super geny.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: grube też bywają ładne, mi się np. okrągła Adele jakoś bardziej podobała niż jak schudła. Oczywiście szacun dla niej, bo zrzucić kilogramy to zawsze zdrowiej i absolutnie nie chodzi mi o pochwalanie czy normalizowanie bycia grubym, po prostu się dzielę moją prywatną opinią, że jakoś tak okrąglejsza to i bardziej sympatycznie wyglądała
  • Odpowiedz
@Hejkapi: najbardziej rosnie od walenia glowa w sciane z rozpedu, no i pamietaj ze od seksu cxy masturbacji sie kurczy, bo wagina czy reka sciska penisa wiec robi sie coraz mniejszy. Najgorsze sa penisy takich wieloletnich masturbatorow i ruchaczy, wuglada jalby ktos szmate wycisnal masakra
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: #!$%@? Ci sie doszczętnie. Rośnie to Ci guz mozgu. wagina sie robi rozciaptana od ciaglych #!$%@? a penis sie robi jak skala. najgorze to sa kanapki z szynka #!$%@? od ciaglego meczenie sledzia, elo
  • Odpowiedz