Wpis z mikrobloga

@theOstry dokładnie jak @Jarusek mówi, PIS ma z nimi ustalony nieformalny układ o stonowane, pozorowane ataki. PO rękoma TVNu może coś wypuścić, ale mam podejrzenia że reportaż "Mroczne Widmo" to wszystko co mieli. Książki Kąckiego bym w to nie mieszał, bo autor zaczął nad nią pracować na długo przed korzystnymi sondażami dla Konfy. Także raczej niczego bym się nie spodziewał poza wrzutkami na typu Sośnierz robi chlew na klatce schodowej co bardziej
jestem przekonany, że mają tego tony na nich. Jak myślicie co to będzie?


@theOstry: no nie wiem, może Korwin zlecił córce druk ulotek za 5k... albo Wipler PS'a kupił... może Mentzen hod-doga zje na orlenie... pełno tego może być.
@theOstry: Większość brudów narodowców było znane już od dawna wystarczy tylko pokazać program i stosunek do zwierząt + stosunek do największego zbrodniczego państwa jakie kiedykolwiek istniało i nie mam tu na myśli czerwonej Rosji czy USA.
Ważne żeby Konfederacja miała te 8-10% poparcia bo jak będzie mieć 7% albo mniej to PIS uzyska większość parlamentarną. Lepiej żeby bezideowcy, narodowcy i eksperci od plazmy byli na czwartym miejscu a na trzecim Trzecia
Jak myślicie co to będzie?


@theOstry: 10h film analizujący każdą postać, która znajduje się na listach konfy z jej backstory i aktualnymi poglądami xD Nieironicznie obejrzałbym coś takiego, ale dziennikarze to prędzej będą rzucać jakimiś gówno cytatami Memcena albo #!$%@?, ewentualnie puszczą sklejkę z Braunem jak TVN i będzie ŁUUU NEOFASZYS SCHODY DO PIEKŁA, BÓJCIE SIĘ XD
pis nic nie wypuści, bo wciąż liczą na koalicję. Przypuścili tylko jeden atak i zaprzestali.


@Jarusek: jeszcze za wcześnie na puszczanie czegoś grubszego, poza tym aktualna marginalizacja mniejszych partii i zdominowanie kampanii przez Tuska i Jarkacza to najlepsze co mogą robić. Co do ataków to też mogą się okazać, że tak powiem mieczem obusiecznym jak to Mati kiedyś powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)