Wpis z mikrobloga

Kazdy uzytkownik X mialby od razu portfel krypto, jezeli byla by możliwość transferu do i z portfeli spoza twittera, to byla by zajebista wiadomość
@kamil-wasniewski: jako podreczny portfel na drobne wydatki, dlaczego nie, choc ja i tak bym nie trzymal, bo siedze w tym cyrku od lat, ale dla nowych, fajna sprawa. Na tej samej zasadzie, jak od jakiegos czasu kiedy ktos mnie pyta jak ogarnac krypto, a wiem ze nie jest najostrzejsza kredką w piórniku, polecam, zeby zalozyl revolut i tam moze kupic bitcoina.
@Obruni: Myślę, że niepotrzebnie Elon robi z Twittera kombajn do wszystkiego zamiast skupić się na najważniejszym pakiecie usług i poprostu robić je dobrze.
Nie wiem do kogo jest skierowana ta usługa, bo raczej wątpię, aby mogli konkurować z Coinbase czy innymi giełdami kryptowalut.
@kamil-wasniewski: ale on chce konkurować z Wechatem i nikim innym

A nie lepiej zapłacić gotówką?

póki jest gotówka to lepiej, ale jak nagle zrobią limit na wypłatę to byłby problem, nauczyć co poniektórych jak używać krypto też byłoby wyzwaniem, a tak, kupujesz lewą simke, zakladasz lewego twitera i kosisz hajs od frajerów, a jak będzie (a będzie na pewno) KYC to w tytule niech wpisują SOKER BET, albo PETROL
@kamil-wasniewski

Nie lepiej stworzyć sobie oddzielny portfel na bieżące transakcje na własnym telefonie?


Pewnie lepiej i osoby ogarniające tak zrobią ale jeżeli Twitter udostępni taka funkcjonalność i jeżeli komuś będzie pasowała to czemu nie. Wszystko co potencjalnie zwiększa użycie krypto jest póki co na plus.