Wpis z mikrobloga

@Njal: Nie, to są Twoje urojenia. Czy możesz podać przykład, że jakiś członek Konfederacji krzyczy "śmierci dla ped..."? Link do takiej sytuacji. To będzie argument.
@Shagal: niestety, w konfederacji jest bardzo dużo #!$%@?ów. Odpisałem autorowi tylko dlatego, bo zwolennicy lewicy lubią ignorować czym lewica jest i całe zło widzą tylko u prawicy. A wcale nie są lepsi.

Co zresztą @Njal pięknie pokazał. Od razu stałem się prawakiem i konfederatą, bo mam odmienną opinię od niego. Ba, błyskawicznie przypiął mi łatkę nienawistnika. Ciągle do niego nie dociera, że nie trzeba być prawakiem, albo żywić do kogoś nienawiści,
@psiversum: nie wiem czemu mi to piszesz, czy ja próbuje przekonywać do głosowania na Konfederacje? To że czasem cisnę takim jak njal, to dlatego że robią z tego portalu polityczny ściek. Szczególnie jak spamują takimi bzdurnymi sloganami. Próbowałem się dowiedzieć jakichś konkretów, ale argumentu żadnego nie otrzymalem. Jeżeli dla Ciebie konfa to zło wszelakie to ok, masz prawo do swojego zdania. Wychodzę z założenia, że każdy ma swoje preferencje co do
@Shagal: napisałem Ci to, ponieważ stanąłeś w olbronie Konfederacji i moim zdaniem brzydko to wygląda. Nie podoba mi się przymykanie oczu na "wpadki" Konfederacji, bo często łączy się to z hipokryzją. Ot, choćby kiedy wytyka się lewicy rasizm, faszyzowanie, przemoc słowną, czy kompletnie idiotyczne teksty, ale jednocześnie nie podejmuje się rękawicy krytyki wobec Konfederacji.

Ja rozumiem, że jesteśmy zmęczeni tzw. "bandą czworga" i dominacją jednej narracji politycznej, która godzi w nasze
@psiversum: zacznijmy od tego, że od polska polityka to bagno. Ludzi którzy się tam pchają to często moralne dna, nie rozróżniał bym czy są z partii X czy Y. Jak najbardziej się zgadzam że w Konfederacji są też dziwni ludzie o dziwnych poglądach. Czasem mówią rzeczy z którymi się zupełnie nie zgadzam. Często jednak są to nie zrozumiane wypowiedzi z dopowiedzianym kontekstem, przez osobę nastawioną negatywnie. W przypadku konfy mam wrażenie
Głosuj sobie na kogo chcesz, mam to w dupie ale od moich wyborów wara.


@Shagal: nikogo nie zamierzam nakłaniać do głosowania lub niegłosowania. Po prostu reaguję na niesłuszną obronę Konfederacji.

A to, do czego namiawiam, wyraźnie napisałem.