Wpis z mikrobloga

  • 3
@mango2018 muszą szukać wrogów, twierdza musi pozostać oblężona bez względu na to jaki będzie koszt, oprócz tego oczywiście że są średniowiecznymi pastuchami i każdego nawet odrobinę innego od nich należy piętnować.
  • Odpowiedz
@mango2018: Dlaczego Konfederacja miałaby nienawidzić przypadkowych ludzi? Jeżeli już kogoś nienawidzić to tych, którzy wyrządzają jej krzywdę, czyli np. kogoś takiego jak ty, bo cały czas kłamiesz na jej temat.
  • Odpowiedz
@mango2018: kreowanie wspólnego wroga wzmacnia kolektywne myślenie, a nienawiść to jedna z lepszych emocji do napędzania ludzi. Zawsze mnie bawi jak kuce #!$%@?ą coś o chłodnej kalkulacji, a są w takim samym stopniu manipulowani emocjami jak wyborcy lewicy xD
  • Odpowiedz
  • 0
bo cały czas kłamiesz na jej temat.


@Jah00: w którym momencie skłamałem? Bo jeżeli tak, to nieświadomie.

którzy wyrządzają jej krzywdę,


W jaki sposób osoby czarnoskóre i homoseksualiści robią krzywdę Konfedracji.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00 Ja bym się na twoim miejscu cieszył że starsi ludzie nie bardzo potrafią w internety, gdyby zobaczyli u ciebie w domu co wypisujesz w imię partii faszystowskiej to by tak kolorowo nie było Michałku :-)
  • Odpowiedz
  • 0
W jaki sposób [...] homoseksualiści robią krzywdę Konfedracji.


@mango2018 Nie się zainteresowani dyskretami którzy w dzień krzyczą o "śmierci dla ped..." i "wolnej Polsce" a wieczorem ich telefon aż wibruje od wiadomości na Grindrze.
  • Odpowiedz
@mango2018: o to samo chętnie bym zapytał środowisko lewicy. Z tym, że nie chcę słyszeć w odpowiedzi potęgowanego nienawiścią, rozdzierającgo bembenki wrzasku. Przykro mi, ale z prawakami przynajmniej można normalnie porozmawiać, nawet jak jest się arabem lub z LGBT.
  • Odpowiedz
  • 1
@psiversum Normalnie porozmawiać o zabijaniu gejów, żydów, muzułmanów i lewaków xD

Wy jesteście tak przesiąknięci nienawiści że myślicie że ludzie chcą z wami na ten temat rozmawiać kiedy nawet nie ma o czym dyskutować, ludzie są dla konfiarzy zbyt kulturalni, powinna być dyskusja w stylu

- Dobra, krótka piłka, zamknij jape faszolu

# DŻWIEK SKLEJONEGO LISCIA
  • Odpowiedz
w którym momencie skłamałem?


@mango2018: A w którymś nie skłamałeś? Byłaby to dla mnie nowość. Mówisz, że Konfederacja nienawidzi innych ludzi. To jest kłamstwo i absurd sam w sobie.

W jaki sposób osoby czarnoskóre i homoseksualiści robią krzywdę Konfedracji.


@mango2018: W żaden. Znowu kłamstwo.

Ja bym się na twoim miejscu cieszył że starsi ludzie nie bardzo potrafią w internety, gdyby zobaczyli u ciebie w domu co wypisujesz w imię partii
  • Odpowiedz
  • 0
@Jah00 misiu, jak by mój dziadek który walczył na wojnie z takimi jak Konfiarze zobaczył że na nich chce głosować to by mi tak napluł w mordę że bym już więcej nigdy w życiu nie musiał twarzy nawilżać.

Stare pokolenie po takich patriotach jak ty to na konia wchodziło a jak za wysoko podnosili ręce to strzelali.

Z wami trzeba krotko bez przesadnej czułości bo inaczej zaczynacie kłamać.
  • Odpowiedz
- Dobra, krótka piłka, zamknij jape faszolu


@Njal: i właśnie tak wygląda efekt lewicowych urojeń. Jeszcze obozy pracy dla prawaków i powrót starych, dobrych czasów stalinizmu, nie? Jakoś mnie nie dziwi to co napisałeś, bo najgłośniej o zamordyźmie krzyczą zamordyści. A faszystów, szukaj w antifie, o ile masz odwagę poczytać ich hasła z kartoników na patykach.

Nie znam bardziej nienawistnych i zakłamanych ludzi, jak właśnie aktywne na ulicy lewaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@psiversum Bereza Kartuska, mówi to panu coś, panie Ferdku?

Ale widzę że się spłakałeś bo kto mówi twoim językiem, językiem nienawiści i przemocy, myślałeś że tylko wy możecie tak pisać? a oto ci niespodzianka :-)

Właśnie tak trzeba walczyć ze skrajna prawica, wy rozumiecie tylko przemoc, jesteście mentalnie jak ruscy, uciszcie się tylko jak flota wycelowana jest w wasza stolicę i nagle wtedy chcecie rozmawiać.
  • Odpowiedz
@Njal: a wiesz co jest najzabawniejsze? Ja nawet nie jestem prawakiem, a Ty spinasz poślady pisząc do mnie. Nie trzeba być prawakiem, aby lewicą się brzydzić. Lewaki i co niektórzy z konfy są siebie warci.
  • Odpowiedz
@Njal: jak ja bym pisał z taką nienawiścią jak ty to dawno bym zaliczył bana, bo tutaj tylko lewakom wolno obrażać ludzi. Ale spoko, ja mogę być spokojny o to, że nikt normalny nie uzna moich wpisów za nienawistne. Tak odbierze mnie tylko lewak, którego uraża nawet istnienie kogoś kto ma inne poglądy. Bo to na pewno prawak, faszysta.
  • Odpowiedz
  • 0
@psiversum Ja podałem w tym wątku kilkanaście argumentów, ty nawet nie dałeś rady jednego, spłakałeś się z ktoś mówi bez cenzury co o tobie i takich jak ty myśli, o co mnie jeszcze oskarżysz, że brzydko napisałem o faszystach? won do Rosji...
  • Odpowiedz