Wpis z mikrobloga

@mango2018: Dlaczego Konfederacja miałaby nienawidzić przypadkowych ludzi? Jeżeli już kogoś nienawidzić to tych, którzy wyrządzają jej krzywdę, czyli np. kogoś takiego jak ty, bo cały czas kłamiesz na jej temat.
bo cały czas kłamiesz na jej temat.


@Jah00: w którym momencie skłamałem? Bo jeżeli tak, to nieświadomie.

którzy wyrządzają jej krzywdę,


W jaki sposób osoby czarnoskóre i homoseksualiści robią krzywdę Konfedracji.
@Jah00 Ja bym się na twoim miejscu cieszył że starsi ludzie nie bardzo potrafią w internety, gdyby zobaczyli u ciebie w domu co wypisujesz w imię partii faszystowskiej to by tak kolorowo nie było Michałku :-)
W jaki sposób [...] homoseksualiści robią krzywdę Konfedracji.


@mango2018 Nie się zainteresowani dyskretami którzy w dzień krzyczą o "śmierci dla ped..." i "wolnej Polsce" a wieczorem ich telefon aż wibruje od wiadomości na Grindrze.
@mango2018: o to samo chętnie bym zapytał środowisko lewicy. Z tym, że nie chcę słyszeć w odpowiedzi potęgowanego nienawiścią, rozdzierającgo bembenki wrzasku. Przykro mi, ale z prawakami przynajmniej można normalnie porozmawiać, nawet jak jest się arabem lub z LGBT.
@psiversum Normalnie porozmawiać o zabijaniu gejów, żydów, muzułmanów i lewaków xD

Wy jesteście tak przesiąknięci nienawiści że myślicie że ludzie chcą z wami na ten temat rozmawiać kiedy nawet nie ma o czym dyskutować, ludzie są dla konfiarzy zbyt kulturalni, powinna być dyskusja w stylu

- Dobra, krótka piłka, zamknij jape faszolu

# DŻWIEK SKLEJONEGO LISCIA
w którym momencie skłamałem?


@mango2018: A w którymś nie skłamałeś? Byłaby to dla mnie nowość. Mówisz, że Konfederacja nienawidzi innych ludzi. To jest kłamstwo i absurd sam w sobie.

W jaki sposób osoby czarnoskóre i homoseksualiści robią krzywdę Konfedracji.


@mango2018: W żaden. Znowu kłamstwo.

Ja bym się na twoim miejscu cieszył że starsi ludzie nie bardzo potrafią w internety, gdyby zobaczyli u ciebie w domu co wypisujesz w imię partii
@Jah00 misiu, jak by mój dziadek który walczył na wojnie z takimi jak Konfiarze zobaczył że na nich chce głosować to by mi tak napluł w mordę że bym już więcej nigdy w życiu nie musiał twarzy nawilżać.

Stare pokolenie po takich patriotach jak ty to na konia wchodziło a jak za wysoko podnosili ręce to strzelali.

Z wami trzeba krotko bez przesadnej czułości bo inaczej zaczynacie kłamać.
- Dobra, krótka piłka, zamknij jape faszolu


@Njal: i właśnie tak wygląda efekt lewicowych urojeń. Jeszcze obozy pracy dla prawaków i powrót starych, dobrych czasów stalinizmu, nie? Jakoś mnie nie dziwi to co napisałeś, bo najgłośniej o zamordyźmie krzyczą zamordyści. A faszystów, szukaj w antifie, o ile masz odwagę poczytać ich hasła z kartoników na patykach.

Nie znam bardziej nienawistnych i zakłamanych ludzi, jak właśnie aktywne na ulicy lewaki.
@psiversum Bereza Kartuska, mówi to panu coś, panie Ferdku?

Ale widzę że się spłakałeś bo kto mówi twoim językiem, językiem nienawiści i przemocy, myślałeś że tylko wy możecie tak pisać? a oto ci niespodzianka :-)

Właśnie tak trzeba walczyć ze skrajna prawica, wy rozumiecie tylko przemoc, jesteście mentalnie jak ruscy, uciszcie się tylko jak flota wycelowana jest w wasza stolicę i nagle wtedy chcecie rozmawiać.
@Njal: a wiesz co jest najzabawniejsze? Ja nawet nie jestem prawakiem, a Ty spinasz poślady pisząc do mnie. Nie trzeba być prawakiem, aby lewicą się brzydzić. Lewaki i co niektórzy z konfy są siebie warci.
@Njal: jak ja bym pisał z taką nienawiścią jak ty to dawno bym zaliczył bana, bo tutaj tylko lewakom wolno obrażać ludzi. Ale spoko, ja mogę być spokojny o to, że nikt normalny nie uzna moich wpisów za nienawistne. Tak odbierze mnie tylko lewak, którego uraża nawet istnienie kogoś kto ma inne poglądy. Bo to na pewno prawak, faszysta.
@psiversum Ja podałem w tym wątku kilkanaście argumentów, ty nawet nie dałeś rady jednego, spłakałeś się z ktoś mówi bez cenzury co o tobie i takich jak ty myśli, o co mnie jeszcze oskarżysz, że brzydko napisałem o faszystach? won do Rosji...