Wpis z mikrobloga

Oczywiście że to jest normalne i bardzo często spotykane zachowanie np na drogach. Wyjdź z bańki


@maad: Zasugerować mogę jedynie udanie się do psychiatry z takim pojmowaniem normalności.
  • Odpowiedz
  • 109
@KOLEGAMAMY: czy ty czaisz, że typ do jakiegoś kilkuletniego dziecka per #!$%@? zaczął mówić, a do jego matki, na jego oczach mówić, że nie jest człowiekiem tylko śmieciem?

Zawsze, kiedy wydaje mi się, że już nic bardziej debilnego w danym dniu nie przeczytam to jakiś kretyn musi mnie z błędu wyprowadzić.
  • Odpowiedz
jeśli faktycznie dzieciaki kopnely psa świadomie czy nie, należy przeprosić i jegomość ma rację ale że zaczyna wyzywać dzieciaki od #!$%@? z tego powodu to należałby mu się klasyczny #!$%@?.
co trzeba mieć w bani że wyzywać kilkuletnie dzieci od #!$%@? ( _)
  • Odpowiedz
@chodznapole pilnuje bo kopali pilke do bramki jak trzeba, a to nie pilnowany kundel przeszedł pomiędzy nimi a bramką. Trzeba być #!$%@? by bronić #!$%@? który grozi dzieciom. Nawet jakby specjalnie rzucili piłką w kundla to go nie usprawiedliwia bo nie grozi sie dzieciom tylko rozmawia z rodzicami, ale to trzeba mieć cokolwiek w głowie poza oparami psiego gówna.
  • Odpowiedz
@ujtamajtam: rok temu miałem podobna sytuacje na dworcu Warszawa Wschodnia. Ukrainka siedziała z dwójka dzieci a obok stało dwóch kolesi i dziewczyna jednego z nich. Ten co był sam zachowywał się właśnie w ten sposób plus komentowanie jak to on nie może usiąść we własnym kraju bo mu miejsce jakaś dziwka zajmuje. Różnica była taka, ze nie mówił bezpośrednio do niej tylko niby w eter. Podszedłem zapytałem się gościa czy może
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: hue hue ciekawe jakbyś się zachował siedząc obok gdyby to były twoje dzieci i twoja kobieta, jakiś kundel latał bez smyczy po parku/placu zabaw/boisku, a dzieciaki se kopia piłkę i nagle podchodzi pan z filmiku i zaczyna swoje teksty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz