Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
1. Alicja - istna Karolcia Srolcia. To, jak mówi, zachowuje się, mam wrażenie, że zaraz rzuci się na któregoś i "wiem, że chcesz mnie pocałować" ;) Drażni.
2. Sabina i Roch. Ona - przypomina mi Elizę Jayową. On - niemięśniakowaty, adwokat, broniący innych, taki koleś, z którym i w góry, i na Woodstock.
3. Kornelia i Michał. Ona - zaczyna mędzić. On - bezemocyjny, zachowanie i teksty, jakbym słyszała pamiętnego Michała z innego HP. No i... *Dla mnie luz, nie? Rzuciłaś motylka, nie? Nie przemyślałaś, nie?* Ech... nie? Drażnią mnie oboje.
4. Karolina i Marvin. Ona - minowo przypomina mi Starszą Panią! Ale fajnie, że ma "bliską więź do zwierząt"... On - trochę Jayowaty, trochę bezjajeczny.
5. Wiktoria i Krzysztof. Ona jak Gigi - miny, szybko mówi i już chce uciec od starszego kolegi. On - na początku mnie przerażał, ktoś powiedział "Papa Smerf" - dokładnie! Ale bardzo powoli przekonuje do siebie :)
6. Patryk - trochę nieśmiały - mimo tych pogadanek o walce itd. w zajawce ;)

Lecim z tym koksem, panie dzieju! HP 7 i w końcu coś tu się dzieje :)
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MajaF1: ale w punkt ! Jak były ujęcia takie z profilu trochę Sabiny jak siedzi w tych okularkach to jakby skórę zdarli że Żmijki Elizki. Chyba, że to nie ta, mylą mi się te nowe w opór nie ogarniam xD. Ale jest tam i charakterem tak i wyglądem nowe jej wcielenie. Michał zaś niby podobny do tego z 5 edycji, ale tamten był przystojniejszy i jednak wzbudzał sympatię, chociaż na
  • Odpowiedz
@MajaF1: należy pamiętać że w każdym sezonie profile psychologiczne się mniej lub bardziej zgadzają - musi być różnorodność i z tego klucza brani są uczestnicy. Dużo osób sugeruje się wyglądem w porónaniach, a Michał naznacza HP5, ale ja bym trochę inaczej podopasowywał uczestników. Przykładowo z Rochem się zgadzam bo jest taki Jayowski, ale Sabina pod względem profilu psychologicznego to wypisz wymaluj Monia z HP6 - może być mocnym graczem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Holzlevsky: Sabina kilka razy miała takie miny, zachowania, gesty, no po prostu jakby tam w środku Eliza Żmija siedziała :) i to samo mam z Karoliną od Marvina i ze Starszą Panią (Dominiką z HP i ostatnich Starsów), tą, co za Kubą latała. Ta to już nawet głosowo i takie szszsz w mowie ma, i te miny :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kipman1: Sabina bardziej minami, gestami itd. przypomina mi Elizę. Zachowaniem trochę też, szczególnie jak się mężczyźni szykowali do wyjścia. Takie to było nonszalanckie, spokojne, luz, niby nic, w sumie to malo ją to interesowalo, idz, idz... ale w głowie się działo ;) i zaraz do dziewczyn :) Widzę w niej Żmiję.
Poza tym uważam, że Żmija była b. dobrym graczem.
  • Odpowiedz
@MajaF1: idź idź to nie mówiła Sabina tylko Karolina, ta która jest z Marvinem... już mnie zmylił ten wpis, która z dziewczyn w końcu przypomina wam Żmijkę XD Karolina - maullu ta z ustami od Marvina czy Sabina ta z tak jakby przechlanym gardłem od Rocha? XD
  • Odpowiedz
@MajaF1: Alicja jest bardzo infantylna, zastanawiam się tylko czy to będzie gra i jej sposób na przetrwanie na małą biedną zagubioną w decyzjach głupiutką dziewczynkę czy serio jest taka nieogarnięta. na razie najmniej mi przypadłą do gustu. fav to tori, sabina i roch, mam wrażenie, że są niegłupi i mogą fajnie grać, na to liczę
  • Odpowiedz
@taktotyna: mi żmiję przypomina Karolina. Czarna, długie proste włosy. Najbardziej lubię ją i Sabinę. Ta niemiecka Karolina chyba, też spoko. Chlopacy jeszcze siedzą spokojnie i się nie wyróżniają.
  • Odpowiedz
@MajaF1: I to Ty masz chyba rację. Po tak krótkim czasie też stawiam, ze to czysta Żmijka. Swoją drogą już zapomniałem o tym wyrachowanym stworzeniu które chciało: brać, grać i wygrać! Całe szczęście, że ją wyrąbali na finiszu. Piekne to było! I ten jej knujący Jay w pakiecie. Podłość i bestia!
  • Odpowiedz