Wpis z mikrobloga

Cześć,

Piszę z zapytaniem czy istnieje sposób/API, który pozwala na automatyczną zmianę terminu wysyłki w zależności od stanu magazynowego? Podam przykład:

Mam produkt, który ma stan magazynowy 50 sztuk i termin realizacji 24h.
Stan magazynowy schodzi do 0 sztuk i termin realizacji automatycznie zmienia się na np. 6 tygodni

Ponoć taki efekt można uzyskać za pomocą dedykowanego WMS/zewnętrznego oprogramowania, ale w przypadku WMS jest to bardzo droga inwestycja, a zewnętrznego oprogramowania do tej pory nie znalazłem, plus wydaje mi się, że aby korzystać z takiego oprogramowania to trzeba by było przemodelować cały sklep online.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

#ecommerce #allegro #baselinker #sprzedazwysylkowa #sprzedaz #informatyka #api #aplikacje #sklepyinternetowe #sklepinternetowy
  • 23
@wiesiu2: Pisałem w tej sprawie do supportu Baselinkera i według nich nie ma takiej możliwości, a z kolei pisząc na Githubie jakaś babeczka z Allegro mi odpisała, że nie ma takiej opcji + według niej oferta powinna znikać jeśli stan jest równy 0.
Właśnie aktualnie mam Magento, Subiekta i Baselinkera i jestem ciekaw czy da się to połączyć.


@pomopomocc: akurat w magento wiele rzeczy można zrobić, pytanie tylko czy API baselinkera i subiekta (jeśli mają, ja nie wiem) zezwala na takie operacje... do analizy przez programistę, to jest naprawdę kilka-kilkanaście linijek kodu dla kogoś kto zna te systemy,