Wpis z mikrobloga

Dziś w pracy kolega -nie ten o którym Wam pisałam- przyszedł w nowej fryzurze, według mnie ani lepszej ani gorszej, wiec ja nic nie mówiłam, natomiast przy kawie koleżanka powiedziała, ze w poprzedniej mu było lepiej, na co on się lekko skrzywił, ale nic nie powiedział. Widać było, ze trochę go to uraziło, ale starał się zachować to dla siebie.

Tu dodam, ze mieszkam we Francji, ale mniej więcej tak by można było przetłumaczyć dalsza cześć. Inny kolega dodał, ze rzeczywiście wcześniej było lepiej a on do niego: "zamknij mordę". Ten drugi kolega niby się uśmiechnął ale nie kontynuował tematu.

Ja się wiec odezwałam, mimo ze zazwyczaj nie komentuje takich rzeczy i mowie: "obie -fryzury- są w miarę ok" i miałam wrażenie jakby wszyscy się zezłościli na mnie i ten kolega i koleżanka i drugi kolega.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #korposwiat

--
Wszystkie nieodpowiednie komentarze będą usuwane

Jaka jest Twoja opinia

  • koleżanka źle się zachowała (tez tak myślę) 28.6% (24)
  • krytykowany kolega źle się zachował 22.6% (19)
  • drugi kolega źle się zachował bo się wmieszał 3.6% (3)
  • ja się źle zachowałam bo się wmieszałam 45.2% (38)

Oddanych głosów: 84

  • 7
  • Odpowiedz
@NadiaFrance: szczerze mówiąc nigdy nie zwracałam uwagi na takie rzeczy i możliwości interpretacji, aż nie rozumiem że naprawdę wszyscy mogli uznać ciebie za tą co się zachowała źle bo moim zdaniem właśnie dobrze powiedziałaś

Eh i dlatego nie mam znajomych
  • Odpowiedz