Wpis z mikrobloga

Slawku, zrób nowy kanał na odrębne konto google i ładuj tam kontent z lat 2019 i dalej, który nie nadaje się na mcz.

Zobacz co się dzieje, razem ze śmiercią jednego z bohaterów wszystkie jego filmy tracą sens - brak wizji kontynuacji, brak świeżych materiałów.

Dodawanie materiałów po śmierci Krzyśka i tak nic Ci nie da, to widać po wyświetleniach filmów o Majorze, Janie Rodo, starych szotów itd. Ludzie nie będą chcieli tego oglądać i się nabijać kiedy on odejdzie, a jeszcze Ci usuną kanał. Nie ma sensu tego trzymać

#kononowicz
  • 12
@Sprunk może nie wyraziłem się precyzyjnie, ale mam oczywiście na myśli nagrywki od psa i niepublikowane expoze zanim odebrano kononowi możliwość samodzielnego nagrywania.

Nie ma sensu trzymać archiwum 20 tb którego nikt nie obejrzy, a po śmierci konona też będzie brak chętnych na oglądanie serialu z martwymi bohaterami. I to nie tydzień czy dwa, tego materiału tam jest pewnie na około 500 filmów i to perełek, ale jak piszę - nikt po
@DiatlowPies przecież była taka narracja jak to są materiały i będą przez rok publikowane po smierci konona. To już nagle nikogo to nie interesuje? A tyle było nerwów.

To co piszesz jest dla mnie zupełnie nielogiczne w kontekście mojej prośby. To byłyby materiały z góry nie nadające się na monetyzację, dlatego nie ma ich na mcz ( ͠° ͟ل͜ ͡°) chryste panie... Nie byłoby żadnej