Wpis z mikrobloga

Przed świętami chciałbym zrobić sobie jakiegoś kilkudniowego tripa, w mieście, które w tym okresie jest wręcz przesączone klimatem świąt, aby samemu naładować się tym klimatem, który wręcz uwielbiam, myślę nad Mediolanem, nie wiem dlaczego, ale zawsze kojarzył mi się z świętami, podobno Kraków jest przepiękny w święta, nigdy nie byłem w Krakowie, więc nie jest to głupi pomysł, myślałem również nad Drezno-Lipsk w Niemczech, a co wy Mireczki byście polecili

#swieta #trip #podroze #kiciochpyta
  • 9
@LubieHardkor: ja bym się nie pchał do Izraela w rejon Jerozolimy, bo nabierzesz złych odczuć. Izrael jest świetny ale nie na tym jarmarku religijnym. Mi podobały się święta w Bułgarii w Sofii, gdzie pop rozwalił covidowy cyrk forsując blokady jarmarku świątecznego, Rovaniemi też jest ciekawe, Mikołaj jest plastikowy, ale za to miasteczko jest świetne. Szwedzka Laponia też będzie miała niepowtarzalny klimat. Ameryka Łacińska, może nie byłem w Boże Narodzenie, ale za
@LubieHardkor: Ja mieszkam w Kolonii, na święta jest fajnie, nawet bardzo. Z Polski w sumie tylko Wrocław i KRK może się jakoś równać, ale podam ci też inny tip

Brugge, jedno z najładniejszych miast Europy, zwłaszcza na święta. Na bank zjada Mediolan

Co do Niemiec to polecam ci małe miasteczka w górach i ich jarmarki, nie są tak zatłoczone ale za to dużo ładniejsze

Wpisz sobie np monschau weihnachtsmarkt, tam byłem