Wpis z mikrobloga

Czy osoby, którym udało się skutecznie rzucić palenie mogły by podzielić się swoim sposobem? Z obserwacji znajomych widzę, że każdemu udało się to w inny sposób i żaden z nich na mnie nie działa, a może trafi się tutaj akurat taki który dla mnie będzie skuteczny #pytanie #papierosy #zdrowie
  • 8
@KartyR mój ojciec złapał anginę i przez ponad tydzień nie był w stanie palić. No i tym sposobem rzucił po prawie 40latach palenia. Co prawda wspomagał się później słodyczami przez co mocno się spasł ale z dwojga złego...
sport, postanowiłem wrócić do bjj ale przed tym naprawić moja kondycję, bo pamiętam jak to demotywowalo na początku przygody. zacząłem biegać i zobaczyłem w jak dramatycznym stanie jest moja kondycja płuc bo serducho aż tak się nie męczy.
@KartyR: U mnie było 15 lat palenia pomiędzy paką, a dwoma. Przesiadłem się na iqosa, ale właściwie nie wyjmowałem tego z gęby i mogłem palić i palić jak miałem możliwość. Na urlopie to właściwie jeden za drugim, szczególnie przy piwku i z jakimś towarzystwem. Rzuciłem bo obiecałem żonie, poza tym widziałem, że przesadzam z kotłowaniem fajek, a przy wspomnianych heetsach i z moim przepałem też wychodziły jakieś chore kwoty pieniędzy za