Wpis z mikrobloga

@mat0707: gościa trzeba nawet uczyć jak dupę podetrzeć i jeszcze mu brawo biją. XD I takie elity śmią nazywać mnie faszystą, bo chcę samodzielnie żyć bez łaski państwa.
  • Odpowiedz
@mat0707: Wyszło śmiesznie, ale w sumie to dość poważna sprawa.
Bo koleś jednak wygląda na zaburzonego w jakiś sposób.

I całkiem możliwe że jest w Polsce sporo ludzi, którzy powinni mieć prostszą ścieżkę, gdzie w szkole nie będą ich "katować" funkcją kwadratową, a właśnie nauczą prać, gotować, wypełnić wniosek w ZUS o rentę, nauczą jak szukać prostej pracy.

I nie chodzi o to żeby się z gościa naśmiewać, ale istotnie w
  • Odpowiedz
@mat0707: psychiatrzy traktują pacjentów jak chorych psychicznie! O rany! W szkole nie nauczą go prać i gotować xD No mnie nikt nie uczył i jest tak tak proste, wszędzie pełno przepisów i porad że nie wyobrażam sobie tego w szkole, a no i po co mu jakakolwiek wiedza, lepiej niech naucza go dupę podcieraćxD
  • Odpowiedz
@mat0707: Jakby zrozumiał o co chodzi w funkcji kwadratowej to te pozostale rzeczy ogarnąłby bez problemu. Po prostu nauczyłby się logicznie myśleć... ale po co to komu
  • Odpowiedz
@mat0707: Chętnie bym pocisnął z neurokeków, bo z nich wieczna beka ale nie będę się śmiać z upośledzonego. On serio potrzebuje pomocy i nie widzę tutaj nic z czego miałbym się śmiać.
  • Odpowiedz
@freeszpak: xD. W jaki sposób rozumienie funkcji kwadratowej na poziomie szkoły podstawowej/średniej uczy logicznego myślenia? Podstawianie do wzoru to logiczne myślenie? Czy używanie wzorów skróconego mnożenia nim jest?
  • Odpowiedz