Wpis z mikrobloga

Żyjemy w najlepszych czasach gdzie możliwości są nieograniczone. Ale jeśli tylko masz pieniądze. Jeżeli nie masz pieniędzy wegetujesz w domu z rodzicami i masz #!$%@? na ten świat. Oskarki i normiki. Mają pracę najczęściej po znajomościach. Zarabiają pieniądze korzystają z życia. Wakacje za granicą itp. Z mojej klasy z gimnazjum połowa spędzała wakacje za granicą. Reszta nad Bałtykiem. Widziałem na fb że gościu z gimnazjum chwali się nowym autem wraz z dziewczyną. Dziewczyny z mojej byłej klasy z gimnazjum miały studniówkę. Ubrane jak by za chwilę mieli obsługiwać klientów... A przegryw? Najpierw znajdź pracę biedaku i #!$%@? za marne 3000 PLN. Mieszkasz na wsi. Masz auto za 1500 Złotych które się ledwo trzyma. Musisz wsadzić 2000 PLN aby jeździło. Nie masz pracy to wegetuj przy kompie. I tak w kółko do #!$%@?. #!$%@? #!$%@? praca. Nie mam i mam to już w dupie czy będę miał pracę czy nie. Its over dla chłopa. Nawet zasnąć nie mogę tak przeżywam to że znowu mnie skreślili. #przegryw #januszex #neet #przemysleniazdupy #oswiadczeniezdupy
Napalone_Okno - Żyjemy w najlepszych czasach gdzie możliwości są nieograniczone. Ale ...

źródło: 7c03720a7fdd78cc019da7a0d16ef958

Pobierz
  • 8