Wpis z mikrobloga

@kekd: Skończyło się na wizycie rzeczoznawcy 17 sierpnia (rynek wtórny), po tym czasie tylko pko bp wysłało sms że czas procedowania wniosku może się wydłużyć. (ale tego smsa to podobno dostawali ludzie co nawet wniosku bk2 nie składali więc pewnie poszedł automat)
  • Odpowiedz
@kekd: Półtora miesiąca. Polecam podzwonić po bankach, bo w moim przypadku okazało się, że mnie zapomnieli poinformować i decyzja była już dwa tygodnie wcześniej. Kolejny bank się odezwał tego samego dnia, na trzeci już nieczekam i dzisiaj odbieram...
  • Odpowiedz
@unlucky_: a miałeś już decyzję finansowa?

@kekd na finansowa w Pekao to ok. 1 tydzień - teraz był rzeczoznawca w zeszłym tygodniu i czekam na ostateczną. Generalnie u mnie proces szedł bardzo sprawnie. 11 sierpnia złożony wniosek, 17 decyzja i 23 sierpnia rzeczoznawca.

Np w PKO wniosek złożony 11 sierpnia i do dziś nie został nawet zarejestrowany.
  • Odpowiedz
@kekd: 4 lipca złożone, 22 sierpnia decyzja ostateczna z PKO, na Pekao jeszcze czekam, ale był już rzeczoznawca 10 dni temu. Kraków, UoP, rynek wtórny, przez doradcę.
  • Odpowiedz
@unlucky_: u mnie identycznie () dzisiaj dostałem info, że jakiś dokument jest niewyraźnie podpisany i mam jeszcze raz podpisać i im odesłać xD
  • Odpowiedz
@Nilians: No ale po co? I tak przekraczają te 21 dni ustawowe, to czy Ci każą coś jeszcze raz podpisać czy nie to jeden #!$%@? jak przeleży :D
  • Odpowiedz