Wpis z mikrobloga

Drodzy weganie, jeśli już unia euroPejska zakaże hodowli zwierząt na mięso to co będzie jeść mój pies czy kot (tak karma dla kota/psa jest zrobiona z MIĘSA bądź POZOSTAŁOŚCI) jak po niektórych z was wiadomo że pies czy kot nie przeżyje długo na takiej diecie roślinnej (nie jeden artykuł przeczytałem jak zaglodziliscie zwierze bądź dziecko) #weganizm #neuropa #bekazlewactwa
  • 16
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny tak zgadza się jestem prawakiem z liberalnymi poglądami bez katozamordyzmu i ogólnie jakiegokolwiek zamordyzmu, jednak muszę ci powiedzieć że fit for55 przedstawia taka wizje przyszłości i nie jest to szuryzm gdyż mówią o tym otwarcie elity rządzące Europa
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny zakazu jako takiego nie ma ale przez wzrost cen transportu, ograniczeń emisji co2 może ono osiągnąć taka cenę za która 99% ludzi nie zapłaci typu 300 zł za kg kurczaka biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs zł
  • Odpowiedz
zakazu jako takiego nie ma ale przez wzrost cen transportu, ograniczeń emisji co2 może ono osiągnąć taka cenę za która 99% ludzi nie zapłaci typu 300 zł za kg kurczaka biorąc pod uwagę dzisiejszy kurs zł


@MetalowyBieg: zakazu nie będzie, ale ceny będą urealnione, z uwzględnieniem kosztów zewnętrznych czyli bardzo wysokie. I ma w w tym nic złego. Już teraz są rodzaje mięsa z takimi urealnionymi cenami na które większość
  • Odpowiedz
jeśli już unia euroPejska zakaże hodowli zwierząt na mięso


@MetalowyBieg: Nie zakaże, bo Europa Zachodnia stoi produkcją takiego mięsa. Z chciwych grubych, ryb robi się na wypoku jakieś niewinne ofiary unijnej dyktatury. Producenci mięsa trzepią fortuny i mają bardzo silne wpływy.
  • Odpowiedz