Wpis z mikrobloga

Dziwnie, że tym razem ogłosili tylko 5-ciu uczestników. Przy normalnych edycjach zawsze całą dziewiątkę pokazywali. Chociaż można przynajmniej pogdybać, kto dziś jeszcze się pojawi. Napewno będzie to Karolina i Kornelia. Karolinę widać w spocie ramówkowym TVN7, a Kornelię na kulisach sesji do HP7 na IG Player.
Wiec mamy już 4 dziewczyny i 3 chłopaków.
Kogo jeszcze obstawiacie na dzisiejszy odcinek?
https://instagram.com/malluyuuki?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
https://instagram.com/koriiiraj?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
#hotelparadise
  • 13
  • Odpowiedz
@wszystkienickijuzzajete: prawdę powiedziawszy nie pamiętam edycji gdzie tak dużo osób miało tak pozytywne wizytówki bez zadzierania nosa, takie naturalne lub sugerując się ich IG że są pozytywnymi ludźmi. Może ta edycja będzie wyjątkowa :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Dewasta: Mi się wydaje, że ta edycja może być do piątki podobna. Jakoś uczestnicy mi się kojarzą właśnie z tymi z piątej edycji
  • Odpowiedz
@deniol: z perspektywy czasu dla mnie HP3 była jedną z najgorszych bo ludzie sami rzucali się pod toporek aby tylko nie zrobić krzywdy grupie wzajemnej adoracji... Jeśli by była najbardziej podobna do HP5 to by było super.
  • Odpowiedz
  • 0
@kipman1: No ja trójki też nie lubię. Nawet niewiem czy nie była najgorsza z dotychczasowych. HP5 natomiast jest jedną z moich ulubionych edycji.
  • Odpowiedz
@deniol: ja najlepiej bawiłem się przy HP2 i HP5, a pozostałe edycje mało wyraziste były dla mnie - mam też problem z oceną HP4 bo gdyby produkcja nie zniszczyła sezonu wielokrotnymi powrotami to ten sezon również by był świetny pod względem emocjonalnym.
  • Odpowiedz
  • 0
@kipman1: Dla mnie też na 1 miejscu są HP2 i 5. Szóstka nie była zła dopóki Hanka nie odpadła, potem było nudnawo. Pierwsza na początku wydawała się fajna, ale jak już ją obejrzałem drugi raz to była mega nudna. Czwarta byłaby spoko jak by Fitnesiary nie przywracali, a wróciły by takie osoby jak Natka, Wszędobylska czy nawet ta krzykliwa Karolina co miała problem do Miłosza, że ją odpulił. Wtedy mogłoby się
  • Odpowiedz
@deniol: zgadza się - każda możliwa konfiguracja czy powroty by miały sens, ale maksymalnie jednokrotne. Ci ludzie pięknie sami by się pozabijali, a widz by miał rozrywkę, ale nie wyszło...
  • Odpowiedz