Wpis z mikrobloga

Możecie mi pomóc zidentyfikować wykopka @bottomless_pit_supervisor, zwrócił moją uwagę swoimi #!$%@? ankietami i kojarzę, że jakiś czas temu działał z jakimś innym loginem, dokładnie w ten sam sposób, czyli wrzucał debilne ankiety typu

lepiej zginąć od wideł ukrainca czy od kuli nkwd?


Lecz nie pamiętam jego nicka, mam przekonanie, że został zbanowany.

Wołam @Lukardio, @BayzedMan, @Smarek37, @Bombastic, @robertkk, @Jimmybravo

Trzeba sprawić aby dołączył do kolegi.

#lowcyonuc #onucezwykopu #kacapskieonuce #rosja #wojna #kacapskapropaganda #ukraina
Corona-Regni-Poloniae - Możecie mi pomóc zidentyfikować wykopka @bottomlesspitsupervi...

źródło: -twotoone-2CF22KXVN6

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Corona-Regni-Poloniae: nie wolno robić ankiet? Ja też robię ankiety, (może głupie może mądre) i nie jestem niczyim multi ani onucą za rubelki mimo że próbowano mnie zaszczuć a Lukardio z dumą dopisał mnie do swojej śmiesznej listy - ważnego i definiującego atrybutu podczas polowania na czarownice. imo ten ziomek to i tak troll a przez wasze bezkompromisowe metody rodem za wschodu trolle robią się ostrożne i zaczynają ważyć słowa więc
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: sam publikujesz głupie wrzutki, mzoe fakt wtedy na wyrost ciebie oznaczyłem ale wierz mi, nie zgłosiłem ciebie
ale z tego co widzę, to powoli sie nadajesz na tag bo idziesz wraz z falą i dokładasz do propagandy
a szkoda, bo serio żałowałem tego wpisu
  • Odpowiedz
@Lukardio: ja nie idę z żadnymi falami, szkoda że tego nie rozumiesz bo jesteś dorosłym kumatym gościem. Po prostu nie płynę ani z prądem ani pod prąd, stoję w miejscu bo moje poglądy skonsolidowały się lata temu a to dynamiczne zmiany retoryki w przestrzeni publicznej powodują że masz fałszywe postrzeganie tego co robię. Jedynie można mnie oskarżyć o niepotrzebne prowokowanie ukrbotów naśmiewaniem z Zelenskiego ale to mój prztyczek do nich
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: tak i publikujesz takie coś

sam mało sie udzielam na tagach, jedynie fakt założyłem tag stobanowdlaruskichonuc
bo od grudnia zaczęli ostro przeginać, non stop zamiast wieści frontu leci, wołyń, Ukrainiec zajmuje parking, wsiadł pijany za krowiencie (z danych wychodzi ze skala przestępstw jest niższa niż polaków)Wrzutki a la groover typu to już koniec dla Ukraincy, jakieś durne ankiety

Widać tę narracje i w sumie co działa, możecie być zadowolenie, Ukraińcy wracają do siebie lub wyjeżdżają
Lukardio - @FENOMENALNY_CZARODZIEJ: tak i publikujesz takie coś

sam mało sie udziela...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lukardio: odpływ użytkowników nie jest winą ani trolli ani inceli tylko właścicieli którzy zrobili layoutową rewolucję bez żadnych konsultacji ze społecznością. Mam tu konto 10 lat, uaktywniłem się na tym tagu mimo że wcześniej miałem go na czarno bo wyjątkowo mi się nie podobały metody zwalczania innych opinii, zresztą sam tego później doświadczyłem na własnej skórze co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu że krucjata jest słuszna i nie wolno rezygnować
  • Odpowiedz
na tag musi wrócić pluralizm, jak każdy kto będzie miał inne zdanie


@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Szkoda, że ten "pluralizm" i "inne zdanie" to najczęściej powielanie ruskiej propagandy.

Prawaki lubią się tłumaczyć "innym zdaniem" zapominając jednak, że ich wolność kończy się tam gdzie zaczyna się wolność innych a niektóre wypowiedzi mogą być szkodliwe i nie powinny być akceptowane tylko dlatego, że "jego prawo mieć inne zdanie". Twoja krucjata nie ma sensu i nie
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: wybacz ale z etatowymi trollami nie gadam chyba że akurat mam kaprys więc nie wiem co miałeś na myśli bo nie chciało mi się czytać.


@nostalgiwolf: tu masz odpowiedź, a że też masz u mnie bl więc stawiam dolary przeciw orzechom że też jesteś etatowym trollem bo nicku nie kojarzę, wybacz, tam u pogromcy krasnali dałem odpowiedź dla tobie podobnych, serio nie czytam co tam produkujecie więc
  • Odpowiedz
@pogromca_krasnali: wybacz ale z etatowymi trollami nie gadam chyba że akurat mam kaprys więc nie wiem co miałeś na myśli bo nie chciało mi się czytać.


@malinq: aaaa ty masz bl ale akat nie za bycie etatowym trollem tylko ubytki w kulturze osobistej więc wołanie i tak nie działa jadowity malinko. Na górze masz odpowiedź, wracaj do pomawiania użytkowników podpuszczony przez "idoli" lub "mentorów".
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: Też zwykle z etatowymi trollami nie gadam, ale jednak dla ciebie zrobiłem wyjątek. Widząc, że czasem mówisz z sensem miałem nadzieję, że jednak coś dotrze, ale niestety widzę, że twoja bezsensowna misja trollowania jest dla ciebie ważniejsza od przyzwoitości. Cóż, jasny znak, że nie warto tracić na ciebie czasu i traktować cię tak samo jak innych trolli.
  • Odpowiedz