Wpis z mikrobloga

@Grash-Varrag-Arushat: Chodzi oto, że damskie obuwie zazwyczaj jest przede wszystkim trochę węższe z racji trochę innej budowy ciała i stopy. Osobiście sugerowałbym obecnie teraz zakupów nie robić jeśli nie musisz bo z racji tego, że zaraz początek roku szkolnego wszystko jest trochę drożej i są gorsze promocje jak zwykle.
  • Odpowiedz
@Pasterz30: no też się borykam właśnie z tą kwestią. Miałem dopisać, że nie mam na myśli że taki AF1 za 500-600zł to jakość i klasa sama w sobie, bo z tego co słyszałem to ostatnio coraz większe gówno robią. Tylko bardziej o to, że warto wydać więcej na porządnie obuwie niż gówniane. Sam ostatnio kupiłem vansy za prawie 400zł i są po 3 miesiącach praktycznie do #!$%@?.

PS: Nie zdecydowałem się
  • Odpowiedz
@YungOTF: kupiłem ze skóry licowej, może jestem #!$%@? i nie potrafiłem o nie dbać, może nie. Wcześniej ze zamszu miałem najacze i trzymały idealnie, ale te vansy ze skóry zaraz zaczęły się rwać i #!$%@?ć. Generalnie jestem bardziej (a może byłem), z tych typów ludzi co jedne buty raz na 5 lat kupują, ale ostatnio coraz większe gówno i tragedię sprzedają
  • Odpowiedz