Wpis z mikrobloga

Przecież Stanowski wybił się dzięki alkoholikom typu Kowal, Iwan czy Zarzeczny, a teraz jest słupem reklamowym dla bukmacherki i browarów ¯(ツ)


@Profesor_Avenarius: Niby tak, ale dziwnie brzmi krytyka Stanowskiego przez Sierakowskiego, który tak samo wybił się na narkomanach jak Jaś Kapela i patologia z Krytyki Politycznej
  • Odpowiedz
@Chehu: wyparcie przez hiperbole xD nikt nie kaze lizac dupy do konca zycia ale jak juz prosisz kogos o przysluge, a ten przysluge spelnia to raczej go nie obsmarowujesz potem w publikacjach, zwlaszcza ze jesli wydal ta ksiazke po pol roku od tego wydarzenia to wysoce prawdopodobnie, ze gdy prosil o ta przysluge to juz te tresci byly napisane
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: ale niby czemu nie? Nieprawdę napisał? Stano wybił się na krzywych interesach z Zarzecznym i Fryzjerem, ciagle ma konflikty interesów, jako dziennikarz sportowy reklamuje alkohol i bukmacherke, zarabia na wykorzystywaniu historii alkoholików pokroju Kowala i Iwana. Robią live zebrania zarządu z HEHE barszczykiem. Co tu jest nieprawda? Bo pomógł przez dodanie twitta to już nie można pisać czym się zajmuje? Skoro uważasz to za obsmarowanie to również musisz uwazac,
  • Odpowiedz
@Chehu: nie wiem czy nieprawde czy prawde - nie sledze tego watku az tak by to oceniac i byc moze masz racje ale nie to jest clue - po prostu nie prosi sie o przysluge kogos o kim ma sie zle zdanie i zamierza sie o tym mowic glosno. i to samo w druga strone, jesli ktos spelnil mi przysluge to go nie obsmarowuje potem. to tak jakbym nie wiem,
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: ale Sierakowski nie prosił go o sto złotych do końca miesiąca bo mu na jedzenie nie starczy, tylko o wsparcie Ukrainy w wojnie, to jest, bezpośrednio dla siebie o nic nie prosił. Według mnie zmienia to znacząco postać rzeczy i absurdem jest oczekiwać, że w związku z tym Sierakowski powinien przemilczeć Stanowskiego w swojej książce, co więcej, byłoby to według mnie moralnie wątpliwe wobec etosu dziennikarskiego
  • Odpowiedz
byłoby to według mnie moralnie wątpliwe wobec etosu dziennikarskiego


@salanderek: dla mnie moralnie watpliwe jest proszenie o przysluge kogos o kim mam zle zdanie

to jest, bezpośrednio dla siebie o nic nie prosił.


@salanderek: nie? a kto byl zalozycielem zbiorki i o kim potem pisali w mediach?
  • Odpowiedz
@muchatse: to trochę tak jakby producent leku hamującego sraczke zaprosił lekarza do reklamy, w której ten będzie polecał żarcie powodujące sraczke. No jakby coś tu nie gra mordeczko. Zwłaszcza znając jego historie z Pawełkiem Zarzecznym jak sobie manipulowali meczami i dorobili na bukmacherce w nie do końca uczciwy sposób
  • Odpowiedz