Wpis z mikrobloga

#polityka #andruszkiewicz

Witam!

Jeden z Mirków zapytał mnie jak często jestem wyzywany za bycie kandydatem na kandydata #konfederacja

Otóż kiedyś było tak, że jak zbieraliśmy podpisu ostatnie 10 lat, to albo większość nie wiedziała ocb albo znalazło się kilka osób, które kojarzyły i gratulowały oraz zachęcały.

ale ostatnio jest gorzej...

I nie chodzi o to, że ktoś mnie wyzywa. Pies go lizał. Chodzi o straszny brak kultury wyborców i sympatyków #platformaobywatelska #koalicjaobywatelska #lewica #pis

Stoi człowiek i zbiera podpisy na Piotrkowskiej na start w wyborach bo tak wymaga tego ustawa. No i się zaczyna. Zaczynam być wyzywany od Pedałów, Faszystów. Gejów, Inceli, Rasistów i Żydów. Tych od Platformy i tych od PISu, Tego od Kaczora i tego od Ryżego. Lewaków, zboczeńców i świętojebliwych. Pedofilów I bałwanów.

A te powyżej to tylko te miłe określenia.

hitem było (ze śmiechu dostałem czkawki, jestem wesołym człowiekiem) jak mijające nas grupy w tym samym czasie krzyknęły:

- J*ć PIS
- J
*ć Tuska

Gastronomii też nie brakowało.

- PRZYSTAWKi "XYZ"!!!
"XYZ" - nazwa każdej partii łącznie z PSL-em XD.

- Jedzcie psy!
Jako, że nie wiedziałem jeszcze o co chodziło (z uwagi na to, że nie siedzę na ŻADNYCH mediach społecznościowych), to z uśmiechem na ustach odkrzyczałem: " z psów to tylko hot-dogi!"
...
Gościa wmurowało. Mnie wmurował wmurowany gość który przed chwilą się śpieszył i nagle stoi i patrzy na mnie zdziwiony, postał i poszedł w pewnym szoku poznawczym.
Potem zostałem uświadomiony, że milczenie w tym przypadku było szansą z której nieświadomy nie skorzystałem.

ProTIP na przyszłość:

mijające mnie dziewczyny zazwyczaj albo podpisywały, albo odchodziły niezaciekawione.
Ale były takie co szły parami i churem z twarzami pełnymi pogardy i oczami nasączonymi jadem zakrzykiwały:
- JEĆ WAS!!!
Wtedy z uśmiechem najszerszym jaki mam (a mam uśmiech kermita) odpowiadałem:
- "Dziękuję bardzo i życzę miłego dnia drogim Paniom"
90% z nich odpowiadało szybko i niezwykle spokojnie po kilkuNANOsekundowej zmianie głosu:
- "Dziękuję bardzo Panu i nawzajem".
Kłanialiśmy się sobie wzajemnie i każdy szedł w swoją stronę.

zamiast "JE
Ć WAS!!!" były także okrzyki:
- WYP****AĆ,
- PIER
CIE SIĘ,
- SP***LAĆ,
- ZAJ
*Ć WSZYSTKICH POLITYKÓW!!!

Tu muszę oddać politykom pewną rację i kulturę. Żaden jakiego znam Nie zachowywał się tak w stronę DO Wyborców.

O np. dziś Byłem w Dmosinie (I NIKT NAS NIE WYZYWAŁ!!!) Na dożynkach z Grillem Konfederacji Łódź.
Byli Dygnitarze polityczni z PO i z PISu. Obydwoje przechodząc miło zaczepili nasze stanowisko i się przywitali. Zupełnie inaczej niż ich wyborcy kilka dni wcześniej.

Poniżej zdjęcie z fajnej imprezy:
Pobierz MateuszJakubAndruszkiewicz - #polityka #andruszkiewicz

Witam!

Jeden z Mirków zapyta...
źródło: temp_file8718222546025428528
  • 52
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz Taki fajny event, że p. Grabarczyk wstawia na aplikacje dla dzieci (tiktok) jak na owym evencie żłopie browara. Jaki wy dajecie przykład dla przyszłych pokoleń? Rozumiem, że konfa nie umie bawić się bez alkoholu, ale wystarcxy trochę pomyśleć. Chociaż akurat wasza partia z myśleniem się bardzo mija.
BTW jeśli chodzi o wszystkie obelgi skierowane w waszą stronę to wyjątkowo zasłużone.
Dorzucę od siebie ***** PIS i Konfederację.
I jeszcze wykopowe "usuń
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz bierzecie w swoje szeregi każdego szura jakiego się da - od płaskoziemców, poprzez antyszczepionkowcow, narodowców, kończąc na spadkach po PiSie i ziobrze.

Swoje poglądy zmieniacie w zależności od słupków poparcia - raz wasz lider mówi, że 500+ nie zabierzecie a nawet trzeba rozszerzać, że zakaz handlu to kapitalizm, że trzeba sztucznie zmniejszać liczbę miejsc pracy (gospodarka centralnie sterowana), po czym wyskakujecie z kreowanie się na wolnościowców.

Ale wolnościowców niezbyt prawdziwych, bo
Stoi człowiek i zbiera podpisy na Piotrkowskiej na start w wyborach bo tak wymaga tego ustawa. No i się zaczyna. Zaczynam być wyzywany od Pedałów, Faszystów. Gejów, Inceli, Rasistów i Żydów. Tych od Platformy i tych od PISu, Tego od Kaczora i tego od Ryżego. Lewaków, zboczeńców i świętojebliwych. Pedofilów I bałwanów.


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: No ale czy to nie jest prawda? Dziwisz się, że nazywają was tym czym jesteście? xD
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz
"Tu muszę oddać politykom pewną rację i kulturę. Żaden jakiego znam Nie zachowywał się tak w stronę DO Wyborców."
Kulturalnie odczłowieczniacie pewne grupy społeczne, innym zmieniacie życie w prawdziwe piekło argumentując strachem przed tym piekłem wymyślonym, a jak trzeba #!$%@?ć pęto JE Władimirowi to już w ogóle wspinacie się na wyżyny kultury i erudycji. Dziękuję, że mnie do tego nie wyzywacie na ulicy miłościwy Panie.
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: Mikke/Braun to nie są polsko brzmiące nazwiska, a jednocześnie to najgłośniejsi przedstawiciele konfy. Wasza decyzja, że ich nie wywaliliście na zbity pysk za te ich idiotyczne ostatnio wypowiedzi. Oni są waszą twarzą i musisz się z tym pogodzić.

Konfa weszła do pierwszej ligi a zachowuje sie jak partia podprogowa :/
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz: "rozdział kościoła od państwa"

My, niżej podpisani, deklarujący przynależność do Narodu
Polskiego Cywilizacji Łacińskiej – przywiązani do wolności
i poczuwający się do obowiązków wynikających z przyjęcia ka-
tolickich zasad leżących u podstaw tej cywilizacji – niniejszym
zgodnie wyrażamy szczerą wolę poddania naszego życia pry-
watnego i publicznego panowaniu Chrystusa Króla Polski oraz
opiece Jego Najświętszej Matki, Królowej Korony Polskiej.
Przy czym Ich władzę nad sobą pojmujemy całkowicie realnie,
bynajmniej nie